gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні40
mod_vvisit_counterВчора516
mod_vvisit_counterЗа тиждень3935
mod_vvisit_counterПопередній тиждень5478
mod_vvisit_counterЗа місяць1205
mod_vvisit_counterПопередній місяць29082
mod_vvisit_counterЗагальна4375508

Зараз (20 хвилин назад): 5
Ваш IP: 44.192.94.86
,
Сьогодні: 2022-07-03 02:01

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/stories/photo-gallery/2016/09-september/28-another-step-in-the-new-ukrainian-school

Ще одна сходинка до нової української школи

9-10 вересня 2016 року Тетяна Грещук, методист КУ «РММК» та Сергій Прокопчук, вчитель Економіко-правового ліцею м. Рівного побували в м. Києві на всеукраїнському семінарі "Нова українська школа: навчання/знання про голодомор та інші геноциди".

Учасниками семінару були керівники всеукраїнських громадських організацій з вивчення голокосту ТКУМа, Спеціальної комісії Курултаю з вивчення геноциду кримськотатарського народу та Науково-освітнього консорціуму вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій, м.Торонто, а також науковці, вчителі, методисти, керівники навчальних закладів.

В черговий раз ми були вражені подвижницькою працею Валентини Курилів (директора освітнього напряму Науково-освітнього консорціуму вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій, м.Торонто ) з покращення викладання української історії, новими дослідженнями з питань втрат під час голодомору працівників Інституту демографії та соціальних досліджень, досвідом  освітян України ( у тому числі і рівнян /С. Прокопчук, учитель історії РЕПЛ) з питань навчання учнів про голодомор. Цікаво було поспілкуватись з питань нової української школи з Міністром освіти і науки України Лілею Гриневич. Дякуємо за організацію семінару та надіємось на співпрацю з Людмилою Гриневич директоркою Українського науково-дослідного та освітнього центру вивчення Голодомору (HREC in Ukraine, м. Київ).

{gallery}2016/09-september/28-another-step-in-the-new-ukrainian-school{/gallery}

Тетяна Грещук, методист КУ «РММК»