gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні78
mod_vvisit_counterВчора516
mod_vvisit_counterЗа тиждень78
mod_vvisit_counterПопередній тиждень4501
mod_vvisit_counterЗа місяць1243
mod_vvisit_counterПопередній місяць29082
mod_vvisit_counterЗагальна4375546

Зараз (20 хвилин назад): 10
Ваш IP: 44.192.94.86
,
Сьогодні: 2022-07-03 03:30

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/stories/photo-gallery/2016/08-august/02-teachers-cities-discussed-reforms-in-the-educational-sector

Педагоги міста обговорювали реформи в освітянській галузі та визначали найважливіші завдання на новий навчальний рік

Школа - це скарб найкращий кожного народу. Софія Русова

26 серпня 2016 року в Рівненському міському Палаці дітей і молоді  відбулася традиційна серпнева педагогічна конференція освітян міста. У ній взяли участь міський голова Рівного Володимир Євгенович Хомко, заступник міського голови Галина Григорівна Кульчинська, секретар Рівненської міської ради  Сергій Богданович Паладійчук, голова постійної комісії з питань освіти Рівненської міської ради  Віталій Романович Павелків, начальник управління освіти Василь Степанович Харковець, працівники управління освіти та міського методичного кабінету, делегації від усіх дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних закладів міста.

 

«25 років Україні – 25 кроків до утвердження національної освіти», - так звучала тема конференції. Кожен з її учасників, слухаючи патріотичний виступ зведеного учнівського хору, переглядаючи фільм «Рівненська освіта: 25 кроків розвитку», відчув причетність до творення історії своєї держави – молодої, прекрасної, нескореної! Адже так склалося історично, що у часи найскладніших для Української держави випробувань і національних визвольних  змагань освітяни завжди були у вирі патріотичних подій, стояли у витоків державності, відродження національної пам’яті, звичаїв і традицій рідної землі.

Конференція складалося з двох частин: у першій педагогів нагороджували з нагоди  початку нового навчального року та 25-річчя незалежності України Почесними грамотами та подяками Рівненської міської ради за особистий внесок у здійснення національного та патріотичного виховання дітей і молоді та з нагоди 25-річниці незалежності України, а в другій – управлінці, керівники закладів, учителі-практики обговорювали Концепцію нової української школи.

Подяками Рівненської міської ради та виконавчого комітету було нагороджено адміністрації, педагогічні та батьківські колективи 46-ти  навчальних закладів міста за особливу старанність у підготовці до нового навчального року.

Стало доброю традицією щорічно визначати десятьох педагогів-стипендіатів міського голови. Цьогоріч сертифікати отримали такі педагоги міста:

- Бондарук Людмила Володимирівна, вчитель фізики, астрономії навчально-виховного комплексу №12

- Гапанчак Сергій Борисович, вчитель предмету «Захист Вітчизни» спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15

-  Замлинна Тетяна Йосипівна, вчитель фізики, астрономії навчально-виховного комплексу №12

-  Любчик Людмила Олександрівна, завідувач школи бізнесу Палацу дітей та молоді

-  Пилипович Тарас Васильович, вчитель історії Рівненської гімназії «Гармонія»

- Руднік Лариса Петрівна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18

- Саверська Анна Марківна, керівник зразкового ансамблю «Лінія» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8

- Солімчук Катерина Миколаївна, вчитель англійської мови Рівненської класичної гімназії «Престиж»

- Твердохліб Галина Володимирівна, вчитель допоміжних класів навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина»

- Шарабура Анатолій Остапович, вчитель фізики природничо-математичного ліцею «Елітар»

Нагороджували педагогів Володимир Євгенович Хомко та Галина Григорівна Кульчинська.

23 та 25 серпня 2016 року відбулися секційні засідання серпневої педагогічної конференції педагогічних працівників міста: у вузьких професійних колах освітяни обговорювали зміни, визначали пріоритети в діяльності та підходи до навчання і виховання, дискутували, ділилися досвідом – методично та емоційно налаштовувалися на новий навчальний рік, який обов’язково має бути успішним.

Хто має школу, той має народ. За 25 років незалежності України педагогічна спільнота міста зробила впевнені кроки до утвердження національної освіти. За успіхами в освітянській  галузі міста – щоденна праця педагогів та керівників навчальних закладів, підтримка батьків і громади Рівного. А найбільша нагорода за це – успіхи вихованців і їх любов, по-дитячому щира і незрадлива. Це вона рухає освітян до вершин!

Тож щиро бажаємо навчальним закладам міста достойно і яскраво виглядати на освітньому ландшафті України, гідно презентувати освітню галузь Рівного і прославляти рідне місто новими досягненнями та перемогами!

{gallery}2016/08-august/02-teachers-cities-discussed-reforms-in-the-educational-sector{/gallery}