gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні206
mod_vvisit_counterВчора769
mod_vvisit_counterЗа тиждень4767
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6202
mod_vvisit_counterЗа місяць206
mod_vvisit_counterПопередній місяць29929
mod_vvisit_counterЗагальна4449382

Зараз (20 хвилин назад): 11
Ваш IP: 44.201.68.86
,
Сьогодні: 2022-10-01 07:25

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Новини управління освіти

Міський заочний конкурс фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно!»

З 20 по 23 вересня 2022 року у Рівненському міському центрі творчості учнівської молоді відбувся щорічний міський заочний конкурс фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно!». Учні та вихованці закладів освіти Рівненської міської територіальної громади (Рівненські ліцеї №№ 3, 6, 9, 13, 15, 18, 20, 22, 26, 28, «Престиж», «Лідер», «Український» та МЦТУМ) представили на конкурс 179 фоторобіт.

Детальніше...

 

Освітянський сонях - 2022

Якими іншомовними словами не називали б сучасного педагога - коучем, тьютором, фасилітатором, ментором - він залишається вчителем-натхненником, педагогом-іскринкою, педагогом -джерельцем, педагогом-лідером.

Бо ж професія від Бога одна - учитель. Усі інші - від учителя.

З прийдешнім, дорогі педагоги!

Детальніше...

 

Освітянське Рівне - ярмаркує

В Міжнародний день миру, в День Різдва святої Богородиці з ініціативи управління освіти разом із закладами освіти Рівненської міської територіальної громади проведено загальноміський ярмарок-продаж сувенірів, смаколиків, виробів власного виробництва для збору коштів на потреби ЗСУ (Херсонський напрямок) - придбання дронів та обладнання для пересувної лазні.

Детальніше...

 

Зустріч професійної спільноти вчителів-логопедів закладів загальної середньої освіти міста Рівного

23 серпня 2022 року на базі Рівненського ліцею № 8 відбулась зустріч професійної спільноти вчителів-логопедів закладів загальної середньої освіти міста Рівного.

Детальніше...

 

Пишаємося досягненнями вихованців на всеукраїнському рівні!

Вихованці Рівненського міського центру творчості учнівської молоді стали переможцями фінального етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», яка відбулась у липні 2022 року.

Результативна участь у даній виставці стала прекрасною нагодою для наших школярів продемонструвати свої конструкторські здібності, творчість і фантазію, просторове і логічне мислення, технічні знання та уміння.

Детальніше...

 

Знай і люби свій край!

Вихованці Рівненського міського центру творчості учнівської молоді вибороли 10 призових місць у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Детальніше...

 

З Днем батька вітають дошкільнята!

 

В третю неділю червня в Україні традиційно відзначають День батька. Цього року цей день особливо знаковий , адже багато батьків наших вихованців з перших днів повномасштабного вторгнення росії на нашу рідну землю, боронять Україну. А також багато тат допомагають у тилу і своєю працею наближають ПЕРЕМОГУ!

Детальніше...

 

Творчість – джерело радості!

Педагоги Рівненського міського центру творчості учнівської молоді продовжують активно працювати з дітьми, які тимчасово внутрішньо переміщені до нашого міста. Майстер-класи проводяться за місцем проживання (роботою охоплено 4 гуртожитки).

Детальніше...

 

ДОШКІЛЬНЯТА РІВНОГО - ЗА МИР НА ЗЕМЛІ

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають Міжнародний День захисту дітей. Це – заохочення до миру, взаєморозуміння між дітьми, заклик до захисту прав та свобод дітей.

Детальніше...

 

ЛІТО ЗАВІТАЛО ДО ДИТЯЧОГО САДКА

З 1 червня в закладах дошкільної освіти розпочався літній період – період відпочинку, оздоровлення та позитивних емоцій.

На сьогодні за літнім режимом організували свою роботу чергові заклади, як відвідує майже 700 дошкільнят.

Детальніше...

 

Відзначення Дня Європи – 2022

У ці травневі дні Україна відзначає День Європи в умовах війни. Український народ героїчно відстоює від рашистської навали демократію, свободу, історію, культуру, людські життя та мрії усієї прогресивної Європи.

Відзначення Дня Європи в Україні – важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до європейських цінностей, демонстрація сили українського народу та незламне прагнення до Перемоги та Миру.

Детальніше...

 

Талановиті діти – найцінніший скарб!

І вкотре рівненські юні таланти вибороли перемогу на обласному рівні! Команда Рівненської міської територіальної громади посіла ПЕРШЕ місце у обласній виставці-конкурсі серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, яка відбулась 15 квітня 2022 року.

Детальніше...

 

Творчі техніки Рівного – найкращі в області!

Вихованці Рівненського міського центру творчості учнівської молоді вибороли ПЕРШЕ місце команді Рівненської міської територіальної громади у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», яка відбулась 05 квітня 2022 року.

Детальніше...

 

Зустрінемо Великдень разом! Разом до Перемоги!

У рамках загальноміського освітянського проєкту «Марафон Великодніх справ», з метою збереження духовних традицій українського народу, підтримки тимчасово переселених українців,  на базі філіалу «Ровесник» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді  з  12 по 21 квітня 2022 року проводились безкоштовні майстер-класи «Традиційна писанка».

Детальніше...

 

Творчість як засіб психологічного розвантаження

З метою психологічної підтримки, допомоги у подоланні стресу, педагоги Рівненського міського центру творчості учнівської молоді активно проводять майстер-класи для дітей, які тимчасово внутрішньо переміщені до нашого міста. Діти із задоволенням виконують запропоновані творчі завдання у різноманітних техніках (оригамі, квілінг, дизайн, моделювання та ін.), спілкуються, виявляють бажання і надалі брати участь у таких заходах.

Детальніше...

 

Наш пошук і творчість – тобі, Україно!

З 21 по 25 лютого 2022 року Рівненським міським центром творчості учнівської молоді була проведена щорічна міська виставка-конкурс технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Детальніше...

 

Увага! Реєстрація!

Департамент освіти і науки Рівненської ОДА розпочинає реєстрацію на навчання

 

Розпочинаємо реєстрацію на навчання учнів, студентів з числа тимчасово переміщених осіб, що постраждали від збройної агресії Росії.

Детальніше...

 

Увага! Інформація!

Інформація для тимчасово внутрішньо переміщених осіб!

Управління освіти надає перелік закладів загальної середньої освіти міста, в яких можна зареєструвати дітей шкільного віку для долучення до освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

Детальніше...

 

Ми віримо у перемогу! В нашу Україну!

Жоден українець не може бути осторонь страшних подій, які сьогодні відбуваються на нашій рідній землі… Наші діти теж хочуть допомогти у боротьбі зі злом.

Детальніше...

 

Інформація для тимчасово внутрішньо переміщених осіб

Інформація для тимчасово внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Вищому професійному училищі №1 та в Рівненському автотранспортному фаховому коледжі НУВГП!

Управління освіти повідомляє, що діти шкільного віку, які проживають у вищеназваних закладах освіти, будуть долучені до освітнього процесу в Рівненській загальноосвітній школі №11 (вул. Д.Галицького, 14а). Директор Синяк Лариса Олександрівна, моб.тел. (068)038-09-34.

 

День народження Кобзаря

Весна 2022-го одягнула українську землю у військовий стрій. Вона наповнила наше життя іншим сенсом, у якому слово і молитва стали непереможною зброєю!
Ось чому на чотирнадцятий день війни рядки  Тараса Шевченка торкаються самого серця, єднають українців і додають  духовних сил!

Детальніше...

 

Тримаймо освітянський стрій

#Тримаймо освітянський стрій_Рівне
У ці дні Рівне об'єднало у волонтерському русі неймовірних людей - жертовних,  щедрих, сильних, невтомних! Вони з ранку і до ночі  наближають День Перемоги світла над темрявою, підтримуючи - як хто може - наших  безстрашних,  найсильніших у світі воїнів!!!

Детальніше...

 

Всесвіт очима дітей

Власне бачення та уявлення про Космос, відтворене засобами літератури та мистецтва, рівненські школярі представили на міському заочному гуманітарному конкурс «Космічні фантазії», який відбувся у Рівненському міському центрі творчості учнівської молоді з 24 по 27 січня 2022 року.

Детальніше...

 

«Україна – це ми!»

18-19 січня 2022 року у Рівненському міському центрі творчості учнівської молоді відбувся міський етап Всеукраїнської фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!» у форматі онлайн. Захід проведено з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді Рівненської територіальної громади, популяризації вивчення історії, пошуку та розкриття юних талантів, формування у підростаючого покоління активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті України.

Детальніше...

 

Рівненські моделісти популяризували свої творчі здобутки у Івано-Франківську

Вихованці гуртка історико-технічного стендового моделювання Рівненського міського центру творчості учнівської молоді відгукнулися на запрошення Івано-Франківського ОДЦНТТУМ та взяли участь у виставці-конкурсі стендових моделей військової техніки, що присвячувалася Дню Збройних сил України.

Детальніше...

 

І знову зустріч

Уже традиційними стали зустрічі-тренінги підлітків-медіаторів м.Рівного. Цього разу школярі із ЗОШ 25, 28, школи "Гармонія" провели корисно спілкування у стінах ЗОШ 28.

Детальніше...