gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні200
mod_vvisit_counterВчора894
mod_vvisit_counterЗа тиждень200
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9081
mod_vvisit_counterЗа місяць21587
mod_vvisit_counterПопередній місяць36245
mod_vvisit_counterЗагальна3058407

Зараз (20 хвилин назад): 11
Ваш IP: 3.233.219.101
,
Сьогодні: 2020-01-19 06:26

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Новини управління освіти

Найкращі умілі руки, або Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, технологій

15-16 січня 2020 року на базі ЗОШ №№ 11, 13, 18 та НВК № 14 відбувся третій етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технологій). Наша команда принесла місту чотири призових місця. Вітаємо наших переможців!

Детальніше...

 

Внутрішня система забезпечення якості освіти: будуємо разом

16 січня 2020 року на базі Рівненської ЗОШ №20 відбулося засідання робочої групи керівників закладів загальної середньої освіти м. Рівного з питань розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти, зокрема апробації інструментарію самооцінювання освітньої діяльності закладу за напрямом «Управлінські процеси закладу освіти». Учасниками групи стали директори  таких закладів: Макарчук Зоя Володимирівна (РГГ),  Назарук Ніна В'ячеславівна (ЗОШ № 8), Іщук Іван  Мирославович (ЗОШ № 9), Сукач Ніна Іванівна (ЗОШ  № 20), Бортник Віктор Валерійович (ЗОШ № 25), Куделя Петро Іванович (НВК «Колегіум»); заступники директорів Саприкіна Наталія Олександрівна (ЗОШ № 23) та Ларін Анатолій Євгенович (РАЛ «Престиж»).

Детальніше...

 

Художньо-естетичний розвиток дошкільників

16 січня 2020р.,  на базі ЗДО №8,  відбулося засідання Школи молодого вихователя «Джерело» з теми «Художньо- естетичний розвиток дошкільників засобами зображувальноі діяльності».
Молоді педагоги мали змогу переконатися, що для того , щоб образотворча діяльність  була засобом всебічного розвитку дітей, їхніх творчих здібностей, необхідно навчити малюків способам і прийомам передачі вражень від навколишнього, озброїти їх зображувальними технічними та композиційними вміннями в конкретному виді образотворчої діяльності.

Детальніше...

 

Про нові форми взаємодії закладу освіти та сім’ї

15 січня 2020 року на базі ЗОШ №23 відбулося засідання колегії Управління освіти з теми "Нові підходи щодо партнерської взаємодії закладу освіти, батьків, громади". До участі в обговоренні цього надзвичайно важливого питання запрошено директорів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, а також батьків здобувачів освіти.

Детальніше...

 

У Мистецькій вітальні: інформаційно, методично, святково

09 січня 2020 року на базі Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №25 відбулося засідання  Мистецької вітальні для  вчителів художньо- естетичного циклу міста.

Учитель музичного мистецтва ЗОШ № 25 Середа Ярослав Васильович у цікавій формі та з ліричними відступами провів екскурс усім зимовим  циклом українських свят. У народі говорять: «Зима прийшла і празничків  привела». І справді, узимку майже щодня – свято. Зимові свята починаються 4 грудня зі свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, «коли вводиться літо в зиму». У зимовому циклі простежується двочастинна структура давньої обрядовості: зустріч – проводи.

Детальніше...

 

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з екології!

11-12 січня 2020 року на базі Рівненського НВК № 19 (директор Верхова І.С.) відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з екології. Наше місто представляла команда у складі 4 учнів. Усі чотири учасники стали переможцями обласного етапу!

Детальніше...

 

Як провести оцінювання всього класу за кілька хвилин?

8 січня 2020 року на базі Рівненського НВК №2 «Школа - Ліцей» відбувся семінар для вчителів біології закладів загальної середньої освіти м. Рівного на тему «Вчительські девайси. Робота з Plickers».

Як швидко та цікаво перевірити теоретичні знання учнів на уроці? Як працює Plickers? Що потрібно для роботи з Plickers? – ці та інші питання були запропоновані учасникам методичного заходу для обговорення.

Детальніше...

 

Розвиваємо емоційний інтелект у дошкільників

Емоційний інтелект— це  поєднання інтелекту та емоцій, за яких особистість здатна якомога точніше усвідомлювати, розуміти, оцінювати та регулювати свої та чужі почуття, рахуватися з поглядами оточення і будувати з ним взаємини на основі довіри та співпереживання.
Багато психологів переконані, що успішність кожної дитини здебільшого залежить від її емоційного інтелекту(EQ) , тому так важливо саме в дошкільному віці розвивати емоційний інтелект дитини.

Детальніше...

 

Визначено найкращих у початковому технічному моделюванні

21 грудня 2019 року Рівненський міський центр творчості учнівської молоді (директор Сосновчик Т.О.) провів міські змагання з початкового технічного моделювання серед молодших школярів міста. Змагання проходили на базі Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» (директор Куделя П.І.) і зібрали 34 учасників із 15 закладів загальної середньої освіти м.Рівного.

Детальніше...

 

Формувальне оцінювання: змінюємо підходи для оцінки

"Я шукав не помилки в учнівських роботах, а успіхи. Якщо хоч одне слово в реченні написано правильно, якщо хоч один математичний приклад вирішено правильно – це успіх. Я підкреслюю це зеленим: "Молодець! Я радий, я здивований! Захоплений тобою!"

Ш.Амонашвілі

Кожен педагог усвідомлює розмаїтість учнівської спільноти. Хтось уміє читати чи не з пелюшок і пише чудові есе, хтось ходить на соробан і йому на математиці так легко, що аж нудно, а хтось гарно малює і щасливий у цьому. То як же їх усіх, таких різних, оцінювати за однією шкалою? Забезпечити індивідуальний підхід до кожного учня, похвалити, підтримати, підбадьорити можна за допомогою формувального оцінювання. Його принципи слід застосовувати насамперед у роботі з учнями початкових класів.

Детальніше...

 

Залишався вірним Україні до останнього подиху (до 100-річчя від дня смерті Василя Тютюнника)

Василь Тютюнник – визначний український військовик, командувач Дієвої армії УНР. Він жив для України, боровся за Україну, помер за Україну. 19 грудня 2019 року Рівне відзначило 100-річчя від дня смерті генерал-хорунжого Василя Тютюнника. У цей день на Дубенському цвинтарі м.Рівного, де похований талановитий військовий керівник, із захопленням і смутком говорили про людину, яка в той буремний період визвольних змагань творила Українську армію, вшановували ім’я Отамана, яким могла б пишатися армія будь-якої країни у будь-які часи.

Детальніше...

 

Миколая зустрічаймо в цей святий величний час

19 грудня  2019 року управлінням освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно із закладами освіти проведено чимало заходів.

Привітати дітей з особливими освітніми потребами в Центр ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець» та Рівненський навчально-реабілітаційний центр «Особлива дитина» прийшли міський голова Володимир Хомко та начальник управління освіти Василь Харковець. Володимир Євгенович  подякував за теплий прийом,  побажав усім міцного здоров’я, успіхів у навчанні, миру, активного  відпочинку під час канікул. Учні отримали з рук голови міста чудові подарунки. Спільно з представниками Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості було організовано щорічний благодійний проєкт «Майстерня святого Миколая».

Детальніше...

 

Нарада керівників закладів освіти м. Рівного: підсумки за 2019-ий та плани на новий рік

18 грудня 2019 року на базі НВК №2 "Школа-Ліцей" відбулася нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Актова зала закладу зустріла учасників заходу новорічною ялинкою. Однак, попри святкову атмосферу, теми для обговорення були надзвичайно важливими.

Детальніше...

 

Благодійний ярмарок - 2019

18 грудня 2019 року на Майдані Незалежності відбувся благодійний ярмарок.

Детальніше...

 

Відкриття закладу дошкільної освіти №17

В нашому місті 18 грудня 2019 року відкрився заклад дошкільної освіти (дитячий садок) № 17 Рівненської міської ради. Заклад розрахований на 5 груп, що дасть змогу забезпечити місцями більше 100 дітей  від 3-х до 6/7 років.

Для відновлення функціонування закладу дошкільної освіти №17 з бюджету міста було використано 23 393 699,0 грн.

Детальніше...

 

Шляхи підвищення професійної компетентності педагогів

17 грудня на базі ЗДО №12 (директор Ткачук Людмила Михайлівна) проведено семінар-практикум для вихователів міста з метою формування та  удосконалення професійної компетентності педагогів.
В ході семінару вихователі розкривали ключові  компоненти професійної  компетентності педагога, визначали стимули та перешкоди до саморозвитку, самовдосконалення, обумовлювали етапи становлення професійної майстерності.

Детальніше...

 

Методично-пізнавальний трек для вчителів 1-х класів НУШ

Хто стоїть на місці, той відстає.

Давня мудрість

Роль учителя в НУШ – нова, важлива, необхідна. Місія сучасного вчителя і школи — навчити дітей бути гнучкими у змінах, легко адаптуватися і вміти навчатися впродовж усього життя. Щоб це вдалося, самому треба бути зразком. Це має розуміти кожен учитель. Вчителю важливо підтримувати форму завжди!

Детальніше...

 

Рівненські школярі найкращі в радіоелектронному конструюванні!

Команда м.Рівного у складі вихованців та керівника гуртка «Радіоелектронного конструювання» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді взяла участь у обласних змаганнях з радіоелектронного конструювання, які відбулися 11-12 грудня 2019 року на базі Рівненського обласного центру технічної творчості учнівської молоді.

Детальніше...

 

Про сучасні тенденції впровадження освітньої інклюзивної практики

Всередині нас криються потенційні

творчі можливості, й ми повинні

працювати щосили, щоб розкрити

цей потенціал.

Мартін Лютер Кінг

Про важливість інклюзивного навчання вчителі знають багато. Та проблемні питання, які виникають під час роботи в інклюзивних класах потрібно обговорювати, обмінюватися досвідом роботи і вчитися на кращих практиках.

11 грудня 2019 року на базі Рівненської ЗОШ № 24 (директор Цюцюра Г.П., заступник директора Макарчук О.П.) відбулося засідання методичного об’єднання вчителів та асистентів учителів інклюзивних класів у початковій школі за темою «Сучасні тенденції впровадження освітньої інклюзивної практики».  Спільна робота була організована таким чином, щоб учителі та асистенти вчителів інклюзивних класів отримали відповіді на питання та взяли участь у тренінгах.

Детальніше...

 

«Закон» переміг у «Правничих іграх» між учнями рівненських шкіл

12 грудня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи №13, в рамках Всеукраїнського тижня права серед закладів загальної середньої освіти Рівного відбулися правові змагання.

Правничі ігри проводилися за ініціативи Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області спільно з управлінням освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради та закладами загальної середньої освіти міста.

10 закладів освіти підійшли до назв своїх команд дуже креативно: «Закон», «Альфа», «Баланс», «Максима», «Гармонійці», «Директорія УНР», «13-й елемент», «БЕМС» та інші.

Детальніше...

 

Успіх дитини в її маленьких долонькаx

12 грудня на базі ЗДО №35 відбулося засідання методичного об‘єднання вчителів- логопедів з теми «Особливості мовленнєвого розвитку зороводепривованих дітей», на якому педагоги обговорили маленькі секрети цікавого  сенкану, роль пальчиковоі гімнастики в мовленнєвому розвитку дошкільників, ще раз переконавшись, що успіх дитини в її маленьких долоньках.

Детальніше...

 

Всеукраїнські актуальні зустрічі позашкільників у Рівненському міському Палацу дітей та молоді

Дизайн-мислення як стратегічний вектор розвитку освітньо-виховної системи закладу позашкільної освіти - така тема  Актуальних зустрічей позашкільників цьогоріч. Цей Всеукраїнський захід є традиційним, однак формат проведення щороку інший. У 2019 році Актуальні зустрічі особливі тим, що ПДМ розпочав святкувати ювілей - 80!

Детальніше...

 

Освіторія НУШ Рівного. Перші кроки до сертифікації

Добрі очі. Ласкава усмішка. Ніжний погляд. Велике щире серце. Справжній друг. Талановитий диригент. Сучасний митець. Креативний дизайнер. Професійний коуч…

Все це – про вчителя Нової української школи, учителя початкових класів.

Когорта освітян початкової школи охоплює чималу територію в нашому місті. Нас майже шістсот! І кожна – зі своєю історією життя, своїми бажаннями і планами, уподобаннями й поглядами, плюсами і мінусами.

Детальніше...

 

Обізнаний значить озброєний, або Усе про інсульт на семінарі для освітян

11 грудня 2019 року на базі Рівненського НВК 26 (директор Дзюбак В.Ф.) проведено семінар з питань профілактики інсульту "Інсульт. Для всіх, кого це стосується". Захід відбувся за організації  Управління освіти Рівненського міськвиконкому та  з ініціативи ГО "Рівне-ТАКМЕД", голова якої Тетяна Воронцова є автором проєкту громадського бюджету зі створення Інсультного центру при міській лікарні Рівного.

Детальніше...

 

Про емоції та емпатію в колі однодумців-учителів НУШ

Щастя - це звичка й результат

позитивного мислення.

 

А. Менегетті

Детальніше...

 

Інноваційні техніки в розвитку дитячої художньої творчості

10 грудня на базі ЗДО №28 відбулося засідання методичного об‘єднання вихователів з питання художньо- продуктивної діяльності.

Слухачі обговорили нетрадиційні техніки роботи з папером, переглянули заняття з використанням  техніки тунельна аплікація.

Детальніше...