gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні794
mod_vvisit_counterВчора1507
mod_vvisit_counterЗа тиждень794
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9678
mod_vvisit_counterЗа місяць31947
mod_vvisit_counterПопередній місяць45876
mod_vvisit_counterЗагальна1584698

Зараз (20 хвилин назад): 21
Ваш IP: 54.145.81.105
,
Сьогодні: 2017-04-23 15:00

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Новини управління освіти

Міський етап XXІІІ Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних

20 квітня 2017 р. у Рівненському міському палаці «Текстильник» відбувся міський етап XXІІІ Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. У фестивалі взяло участь дванадцять команд загальноосвітніх навчальних закладів: ЗОШ №№ 13, 23, 25, 27, НВК№№ 2, 17, сп. шк. «Центр надії».

Детальніше...

 

Краєзнавчо-дослідницька та музейна робота навчальних закладів Рівненщини як пріоритетний напрямок патріотичного виховання дітей та молоді.

Національно-патріотичне виховання учнівської молоді як основний чинник формування патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції молодого покоління, підвищення професійної компетенції педагогів у сфері національно-патріотичного виховання та інші актуальні завдання зібрали минулого тижня на виїзному семінарі заступників директорів з виховної роботи міста на Березнівщині.

Детальніше...

 

Педагоги-організатори Рівного мандрували мальовничими стежками с. Дермань

«Належу до тих, що де б вони не були - у Берліні, Парижі, Римі – скрізь так чи інакше згадали про наше село. Його барви, його стиль, його звук і його запах... І нарешті,  найцінніше, що воно має, - його людину». Саме так про своє рідне село Дермань, що на Здолбунівщині, написав видатний український письменник Улас Самчук.

Детальніше...

 

Учні загальноосвітніх шкіл міста долучились до Міжнародного дня птахів

Міжнародний день птахів відзначають 1 квітня. Відбувається цей захід в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Саме в цей день 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.

Детальніше...

 

Семінар-тренінг «Роль особистості класного керівника у формуванні творчого працездатного учнівського колективу»

Пошук нових шляхів покращення процесу виховання,  використання нових інтерактивних методів, сучасних виховних технологій шляхом ефективної особистісної взаємодії класного керівника та вихованця -  саме у цьому сьогодні полягають основні виховні завдання школи. Від діяльності класних керівників значною мірою залежить життєдіяльність, згуртованість класного учнівського колективу, соціально-психологічний клімат у класі.

Детальніше...

 

Свято зарубіжної літератури

Справжнім святом сучасної літератури став фестиваль-конкурс «Юні знавці зарубіжної літератури», який цьогоріч проходив на базі Рівненського НВК №26 (директор В.Ф.Дзюбак) 05, 06 квітня 2017 року.

Детальніше...

 

Півфінал загальноміського дебатного турніру «ПРЕС»

06 квітня 2017 року в актовій залі Рівненської загальноосвітньої школи № 22 відбувся  півфінал загальноміського дебатного турніру «ПРЕС» (Переконливі. Рішучі. Енергійні. Сміливі.).

Детальніше...

 

Географічний майданчик ЗОШ №18 в дії.

5 квітня 2017р. у ЗОШ №18 на зразковому шкільному географічному майданчику відбулися практичні заняття для курсантів географії та біології  РОІППО, під час яких вчитель географії Чернуха В.А. поділилася досвідом використання приладів і макетів географічного майданчика в навчальній і позакласній діяльності.

Детальніше...

 

Обираємо нові підручники для 9 класу

06 квітня 2017 року на базі РГ «Гармонія» відбулась інструктивно-методична нарада для учителів суспільствознавчих дисциплін   які працюють у 8 класах,  з питань обговорення електронних версій підручників для 9 класу.

Детальніше...

 

Педагоги шкіл міста відкривали для себе використання техніки «канзаши» у дизайні

05.04.2017 року на базі філіалу «Ровесник» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді відбувся семінар-практикум з теми «Техніка «канзаши» у дизайні». У заході взяли участь 16 педагогів міських шкіл.

Детальніше...

 

Обласний турнір юних філософів та релігієзнавців

03 квітня 2017 року на базі ЗОШ № 1 проходив обласний турнір юних філософів та релігієзнавців.  В турнірі  брало участь 6  команд з Рівненської області.

Детальніше...

 

Незабутня подорож заступників директорів до м. Луцька

Весна завжди дарує людям тепло і радість. Радість від пробудження навколишнього світу, радість від спілкування з природою та  людьми, які йдуть по життю разом з тобою. Таким спілкуванням можуть поділитися заступники директорів з навчально-виховної роботи у початковій школі, які вирушили у подорож 28 березня 2017 року до м. Луцька. Організаторами поїздки була Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 23 (директор Кроль О.О., заступник директора Дьоміна О.О.).

Детальніше...

 

Пригодницькі мандри словесників або подорож з філологічним акцентом

Весна – час цікавих зустрічей, вражень та приємних сюрпризів. А ще це пора пізнання нового – пора мандрівок. У справжню пригодницько-пізнавальну мандрівку мали можливість вирушити вчителі української мови та літератури під час засідання клубу вчителів-словесників «Освітянка» 30 квітня 2017 року. Організатором подорожі стало туристично-педагогічне агентство «Мрія» (педколектив Рівненського НВК №14, директор Ю.М.Демчук).

Детальніше...

 

Щоби памʼятали…

Коли вони відходять потойбіч,

Куди назад дорогу не здолати,

Нас залишають із собою віч на віч,

Щоб зрозуміти, як ми винуваті…

Детальніше...

 

Біологія: від теорії до практики

29 березня 2017 року для вчителів біології міста відбувся науково-практичний семінар на тему: «Формування учнівської компетенції шляхом застосування дослідницьких технологій в процесі вивчення біології».

Детальніше...

 

Учителі фізичної культури міста знайомились із виховним потенціалом олімпійської освіти.

28 березня 2017 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» (директор Куделя П.М.) відбувся майстер-клас, на якому вчителі фізичної культури початкових класів ЗНЗ міста знайомились із перспективами використання олімпійської освіти в школі як потужного засобу формування здоров’язбережувальних компетентностей учнів молодшого шкільного віку.

Детальніше...

 

Юні актори рівненських шкіл втілювали на театральній сцені принцип Григорія Сковороди "З видимого пізнавай невидиме"

23-24 березня 2017 року на базі Рівненського міського Палацу дітей та молоді Рівненської міської ради (директор Первушевська І.О.) проходив міський фестиваль-конкурс шкільних театральних колективів.

Детальніше...

 

II (міський) етап Всеукраїнської Спартакіади серед допризовної молоді «Заграва – 2017».

Управлінням освіти  виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з військовим оперативним командуванням «Захід» та ТСОУ 23 та 24 березня 2017 року проведено II (міський) етап Всеукраїнської Спартакіади серед допризовної молоді «Заграва – 2017».

Детальніше...

 

Олімпіада «Юне обдарування – 2017» відкриває нові зірки

Стало гарною традицією щороку навесні проводити справжнє свято обдарованості серед учнів початкових класів міста. 22 березня 2017 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 (директор Бєлік М.М., заступник директора Тиндик І.І.) відбувся ІІ етап олімпіади «Юне обдарування - 2017». Юних олімпійців гостинно зустріли учні та вчителі початкових класів 13-ої школи, яким вдалося створити атмосферу свята та гарного настрою.

Детальніше...

 

Останні ігри ІІ туру шостого сезону загальноміського дебатного турніру «ПРЕС-2017» (Переконливі. Рішучі. Енергійні. Сміливі.)

16 березня 2017 року в актовій залі Рівненської загальноосвітньої школи №25 відбулися останні ігри ІІ туру шостого сезону загальноміського дебатного турніру «ПРЕС-2017» (Переконливі. Рішучі. Енергійні. Сміливі.).

Детальніше...

 

ДО ЗАХОПЛЮЮЧОЇ «ЕКСПЕДИЦІЇ РІЧКОЮ» ДОЛУЧИЛИСЬ УЧНІ 24-Х НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІСТА.

15 березня 2017 року на базі Рівненського міського Палацу дітей та молоді (директор Первушевська І.О.) педагогами Екологічного центру  ПДМ Куроченко І.І. та Рисковою В.Г. було проведено загальноміську гру-змагання «Експедиція річкою».

Детальніше...

 

Зустріч учителів початкових класів міста у творчій лабораторії вчителя-майстра

Зустріч зі справжнім майстром своєї справи – це завжди радість відкриття. Таким відкриттям для більш ніж двадцятьох педагогів міста стала зустріч з вчителем початкових класів Рівненського НВК №1 Гомон Русланою В’ячеславівною, яка провела 15 березня 2017 року майстер-клас на тему «Моделювання успішної особистості молодшого школяра засобами художнього слова».

Детальніше...

 

Зустріч вчителів початкової школи міста з Вашуленком М.С.

Вчителі початкових класів міста взяли участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції з теми «Компетентнісно орієнтовані педагогічні технології у початковій освіті», яка відбулася 14 березня 2017 року на педагогічному факультеті Рівненського державного гуманітарного університету.

Детальніше...

 

Незвичайні відвідини в день народження Кобзаря

Початок березня завжди особливий  для кожного школярика. Та цьогоріч в день народження Кобзаря учні початкових класів СпШ № 15, НВК № 1, НВК «Колегіум», ЗОШ № 1, СпШ «Центр надії», НВК № 12 мали можливість відвідати унікальну виставку бурштинових картин. 09 березня 2017 року в приміщенні недільної школи Свято-Покровського кафедрального собору Асоціація «Український Бурштиновий Світ» в рамках духовно-мистецького проекту «Буття» презентувала виставку «Бурштинові Ангели» саме для молодших школярів.

Детальніше...

 

Гендерні батли

17 лютого глядачі в актовій залі гуманітарної гімназії гучними оплесками вітали команду дівчат, яка стала переможцем розважальної конкурсної шоу-програми «Гендерні батли».

Детальніше...

 

У вирі Шевченкового слова

Як відомо, весна кожного справжнього українця розпочинається з Шевченка. Тому традиційно в кінці лютого школярі міста Рівного поринають у вир живодайного Шевченкового слова під час конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській». Цьогоріч  ІІ етап конкурсу відбувся 23, 24 лютого на базі Рівненської ЗОШ №22 (директор С.А.Шама).

Детальніше...