gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr

Info-centr


Ukraine
Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні913
mod_vvisit_counterВчора1079
mod_vvisit_counterЗа тиждень913
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9296
mod_vvisit_counterЗа місяць26268
mod_vvisit_counterПопередній місяць48710
mod_vvisit_counterЗагальна4095984

Зараз (20 хвилин назад): 32
Ваш IP: 3.236.13.53
,
Сьогодні: 2021-09-20 16:34

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Новини управління освіти

Шкільний громадський бюджет 2021-2022

У 2021-2022  роках у шкільному громадському бюджеті беруть участь 36 закладів загальної середньої освіти. Орієнтовна сума коштів, що планується для виділення на кожний заклад загальної середньої освіти для проведення конкурсу «Шкільний громадський бюджет» складає 75 000 грн.

Детальніше...

 

Вакцинація - 2021

Шановні освітяни, відповідно до постанови “Про внесення змін до Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, на період до 31 грудня 2021 року”, яку ухвалив Кабінет Міністрів України 28 липня, у разі переходу міста до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної безпеки для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу.

Детальніше...

 

Загальноміська освітянська конференція "Українській школі - 30 років: Рівне на освітянській мапі незалежної України"

Учасники загальноміської освітянської конференції "Українській школі - 30 років: Рівне на освітянській мапі незалежної України", яка відбулася  27 серпня 2021 року в міському Палаці дітей та молоді, говорили про здобутки, виклики, майбутнє освітянської галузі Рівного.

Детальніше...

 

Молодші школярі творили своїми руками…

З метою допомоги в організації корисного дозвілля для молодших школярів, які відпочивали у літніх пришкільних таборах, педагоги Рівненського міського центру творчості учнівської молоді провели серію майстер-класів у майже всіх ЗЗСО міста: ЗОШ №№3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 24, 27, РГГ, НВК №№12, 17, 19, 26, «Колегіум», СпШ №15, РГ «Гармонія», РАЛ «Престиж».

Детальніше...

 

До шедевру - лише крок…

«Крок до шедевру» - міський  заочний  інтернет-конкурс літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості  із зарубіжної літератури, який проходив у місті в квітні-травні 2021 року.

Детальніше...

 

Вітаємо переможців конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

Вітаємо переможців конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

Номінація «Відеоробота»:

І місце

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені В.Г. Короленка.

Детальніше...

 

Громада повинна знати імена юних науковців!

"Громада повинна їх знати!" - так оцінив внесок у розвиток освітньої галузі міста юних науковців - переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук міський голова Рівного Олександр Третяк на зустрічі, яка відбулася 26 травня 2021 року в залі засідань міськвиконкому.

Детальніше...

 

Результати загальноміського конкурсу відеороликів "Булінгу -ні!"

Упродовж травня 2021 року серед закладів загальної середньої освіти проводився загальноміський онлайн- конкурс відеороликів "Булінгу-ні!". У конкурсі взяло участь 33 заклади загальної середньої освіти, які представили 39 відеороликів.

Детальніше...

 

Відновні практики в дії. Квест - гра «Веселі мандри»

У 10 навчальних закладах міста Рівного впроваджуватися відновні практики – реалізується програма «Шкільна медіація», у 5 з них діють Шкільні служби порозуміння (ШСП). Робота Шкільних служб порозуміння сприяє гармонізації взаємовідносин між дітьми та дорослими, збереженню (створенню) позитивної атмосфери у класних колективах, профілактиці та вирішенню конфліктів мирним шляхом.

Детальніше...

 

Юні рівненські науковці принесли місту 16 перемог!

"Блискучий виступ!" Так оцінили результати участі команди юних науковців Рівненської області на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук: 34 перемоги!

Детальніше...

 

Відзначення Дня Європи – 2021

У ці травневі дні Україна відзначає День Європи, День спільних цінностей, спільної історії всіх європейських націй. Учнівська молодь закладів загальної середньої освіти м. Рівного також активно долучилась до святкування Дня Європи в нашому місті.

Детальніше...

 

На колегії Управління освіти обговорювали нову модель професійного розвитку педагогів

В яких умовах формується вмотивований учитель з інноваційним мисленням? Які основні меседжі сучасного освітнього процесу? Самоосвіта – це традиція чи тренд? Як організувати інтерактивне навчання педагогів? Проєктна та конкурсна діяльність – додаткове навантаження чи інструмент розвитку? Центр професійного розвитку педагогічних працівників – платформа для професійного зростання чи надбудова над автономією вчителя?

Детальніше...

 

Ліга радіоаматорів України поповнилась рівнянами

Вихованці гуртка "Оператори колективної радіостанції" гідно представили м. Рівне та Рівненський міський центр творчості учнівської молоді при складанні кваліфікаційних іспитів на отримання індивідуального позивного комісії Рівненської філії Українського державного центру радіочастот.

Детальніше...

 

Ми пам’ятаємо…

До Дня пам’яті та примирення у Рівненському міському центрі творчості учнівської молоді у рамках Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна 2021» організована виставка з теми «Техніка Другої світової війни». Проект реалізований з метою вшанування безсмертної пам’яті героїв та загиблих у роки війни, патріотичного виховання дітей та молоді, формування інтересу до історії, популяризації стендового моделювання, який є одним з найцікавіших та найскладніших видів технічної творчості.

Детальніше...

 

Де вода – там життя!!!

З метою привертання уваги привертання уваги учнів та батьків до глобального значення води у житті людини та усіх живих організмів, до проблеми виснаження водних ресурсів на планеті, до необхідності збереження водних ресурсів планети, формування екологічної свідомості щодо раціонального використання води у побуті та в рамках відзначення Всесвітнього дня води Екологічним центром Рівненського міського Палацу дітей та молоді проведено загальноміські конкурси: екологічного малюнку «Де вода – там життя», екологічних казок «Подорож краплинки», нарисів «Тато, мама і я – екологічна сім’я!».

Детальніше...

 

«Срібло» на Чемпіонаті України з судномодельного спорту!

Вихованець гуртка «Судномоделювання» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Ігор Митчук виборов «срібло» у Чемпіонаті України з судномодельного спорту, який відбувся онлайн 14-19 квітня 2021року.

Детальніше...

 

Вчителі початкових класів вчилися мистецтву ставити запитання

Дорогі колеги - вчителі, з чого ви починаєте проєктування своїх уроків? Однозначно з продумування питань, які ви будете ставити учням під час своїх занять!

А чи так важливі правильні запитання на уроці?

Детальніше...

 

Психологічний форум

 

Напередодні Всеукраїнського дня психолога в режимі відео зустрічі  проходив обласний форум «Psychoreality – XXI/2021». Презентували роботу психологічної служби Рівненської міської територіальної громади керівники «Шкільних служб порозуміння», практичні психологи РУГ, ЗЗСО №№ 10, 16, 25, 28, НВК №№ 17, 19, РГ «Гармонія».

Детальніше...

 

«Друге життя» – речам!

Вихованці Рівненського міського центру творчості учнівської молоді взяли активну та результативну участь у Всеукраїнському екологічному онлайн-конкурсі декоративно-прикладного мистецтва «Друге життя», який проведений з 10 березня по 08 квітня 2021 року Київським державним будинком художньої та технічної творчості.

Детальніше...

 

Заступники директорів завжди готові навчатися!

Бути хорошим лідером – значить постійно бути в русі, навчатися, самовдосконалюватися, не боятися змінюватися, бути прикладом для інших. А це дужу й дуже непросто.

Детальніше...

 

Театралізована діяльність в ЗДО

«Театр - це життя, і треба вчитися грати свою роль»
Вільям Шекспір

Сьогодні на засіданні професійної спільноти вихователів - методистів ЗДО говорили про театр. Розмова була незвичною, тому що Пригода Катерина (вихователь - методист ЗДО 37) відповідала на запитання «журналістки» Демчук К. (вихователя ЗДО №37) як формувати педагогічну майстерність засобами театральної педагогіки.

Детальніше...

 

Міська виставка-конкурс з оригамі «Світ паперових фантазій»

З метою підведення підсумків роботи творчих об’єднань з оригамі та паперопластики, сприяння самореалізації дітей та учнівської молоді, популяризації дитячої творчості та мистецтва оригамі, з 12 по 15 квітня 2021 року Рівненським міським центром творчості учнівської молоді традиційно було проведено міську виставку-конкурс з оригамі «Світ паперових фантазій» серед учнів закладів освіти Рівненської міської територіальної громади.

Детальніше...

 

Подарунок воїну своїми руками

Ніщо так не об'єднує людей як біда... Сьогодні в Україні вона на всіх одна - війна,.. АТО..,ООС .., - хоч як би ми це не називали…У прагненні підтримати наших відважних воїнів єднаються і дорослі, і діти…

15 квітня відбулась зворушлива зустріч вихованців Рівненського міського центру творчості учнівської молоді з представниками військових частин А1519 та А2755, під час якої діти передали виготовлені власноруч великодні сувеніри для військових, що виконують завдання за призначенням в зоні проведення ООС.

Детальніше...

 

ПРОФЕСІЙНО – ЯКІСНО!

В освітньому процесі немає менш важливих чи найважливіших напрямів, тому що заклад освіти подібний до годинника, у якому кожна деталь механізму важлива. Він може славитися духом традицій, може стати машиною часу, може бути суперсучасним і багатофункціональним, але на місці стояти не може.

Детальніше...

 

Юні фотоаматори Рівного показали найкращий результат на обласному рівні!

Команда школярів Рівненської міської територіальної громади взяла участь у  обласному заочному конкурсі фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно!», який відбувся 31 березня 2021 року. Цьогорічні учасники подавали не більше двох конкурсних фоторобіт або фоторозповідей у 10 номінаціях та двох вікових категоріях, тому від міста було подано 20 робіт переможців міського етапу. Всього на конкурс було представлено 284 фотороботи з районів та міст області.

Детальніше...

 

Впроваджуємо інноваційні методики і технології в освітній процес

Одним із концептуальних напрямків сучасної освіти є впровадження інноваційних методик і технологій в освітній процес. Питання використання CLIL-методик (предметно-мовне інтегроване навчання) та ІКТ на уроках німецької мови розглядалось на онлайн засіданні школи майстерності, яке відбулось на базі НВК №12.

Детальніше...