gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1979
mod_vvisit_counterВчора1747
mod_vvisit_counterЗа тиждень3726
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11730
mod_vvisit_counterЗа місяць35240
mod_vvisit_counterПопередній місяць27619
mod_vvisit_counterЗагальна4581168

Зараз (20 хвилин назад): 27
Ваш IP: 34.239.152.207
,
Сьогодні: 2023-03-21 18:54

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Новини управління освіти

Через традиції - до творчості

Творча група шкільних бібліотекарів взяла участь у майстер-класі з художнього ткацтва та батику від майстрині декоративно-прикладного мистецтва Ірини Локшук. Спільно з бібліотекарями учасниками заходу стали учні 5 класу РАЛ "Престиж".

Детальніше...

 

Наш пошук і творчість – тобі, Україно!

З метою створення умов для самореалізації здібних та обдарованих дітей, підведення підсумків роботи творчих учнівських об'єднань Рівненської міської територіальної громади, популяризації досягнень учнівської молоді з науково-технічної, пошуково-конструкторської, дослідницької діяльності, з 21 по 23 лютого 2023 року Рівненським міським центром творчості учнівської молоді була проведена щорічна міська виставка-конкурс технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Детальніше...

 

І знову перемога

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»:

  • Анастасію МАЙЛАТ, вихованку гуртка «Розвиток математичних здібностей» Рівненського МЦТУМ, за роботу «Симпозіум планет» - І місце у номінації «Сценарій заходу» (керівник Марисюк Л.А.);

Детальніше...

 

Усе починається з Шевченка…

«Тарас Шевченко! Досить було однієї людини, щоб урятувати цілу націю»

(Остап Вишня)

Сьогодні українську націю рятують ЗСУ, завдяки яким наші діти можуть вільно й гордо читати під тихим рівненським небом Кобзареві заповіти.

Детальніше...

 

У світ відкриттів через МАН

З метою творчого розвитку учнівської молоді, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації здобувачі освіти Рівненської міської територіальної громади були  долучені до  участі  у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у системі МАН.

Детальніше...

 

Обласний етап учнівських олімпіад з навчальних предметів успішно завершено

Упродовж січня-лютого 2023 року проходив ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. 165 здобувачів  освіти Рівненської міської територіальної громади змагалися у 18 олімпіадах у складі команд від Рівненського району.

Детальніше...

 

Засідання творчої спільноти вчителів-логопедів ЗЗСО

1 березня  у затишній актовій залі   Рівненського ліцею № 11 у дієвій дружній атмосфері відбулось засідання творчої спільноти вчителів-логопедів ЗЗСО. Хочеться відмітити, що зустрічі педагогів відбуваються у цікавих сучасних форматах, витісняючи виступи та доповіді.

Детальніше...

 

Електроніка для задоволення

Вихованці гуртка «Радіоелектронне конструювання» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді вибороли перемоги у  Міжнародному заочному конкурсі «Електроніка для задоволення», який проходив у Вентспілському Будинку творчості (Латвія).

Детальніше...

 

Космічні фантазії

З метою розвитку творчих здібностей дітей та учнівської молоді, зацікавленості у дослідженнях Космосу, підвищення знань у галузі природничих та гуманітарних наук; підтримки обдарованих дітей і учнівської молоді, які відтворюють своє уявлення про Космос засобами літератури та мистецтва, з 23 по 26 січня 2023 року Рівненським міським центром творчості учнівської молоді проведено міський заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії».

Детальніше...

 

Цікавий світ моделювання!

Підведено підсумки відкритого обласного конкурсу з історико-технічного стендового моделювання, у якому активну участь взяли вихованці Рівненського міського центру творчості учнівської молоді і вибороли 9 призових місць.

Детальніше...

 

Юні винахідники та раціоналізатори

Підведено підсумки заочного конкурсу науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед вихованців закладів позашкільної освіти області. Вихованцями Рівненського міського центру творчості учнівської молоді - Данилом КРИЛОШАНСЬКИМ та  Михайлом ШЕВЧУКОМ були представлені роботи  “SMART-вимикач” у секції  “Інформаційні та комунікаційні технології” та “Лазерна захисна система” у секції “Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність”.

Детальніше...

 

Засідання міської професійної спільноти вчителів-логопедів ЗЗСО

15 листопада 2022 року на базі Рівненського ліцею № 9 відбулось засідання міської професійної спільноти вчителів-логопедів ЗЗСО на тему «Нейрокорекційний підхід у подоланні порушень писемного мовлення школярів». Зважаючи на невтішну тенденцію зростання кількості дітей, у яких виявлені порушення усного та писемного  мовлення,  вище зазначена тема є досить актуальною для обговорення та пошуку шляхів її вирішення.

Детальніше...

 

Переможці конкурсу дитячого кіно та телебачення «Веселка»

У жовтні 2022 року вихованці гуртка «Юні відеоаматори» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді активно взяли участь у обласному заочному конкурсі дитячого кіно та телебачення «Веселка», метою якого є популяризація та подальший розвиток кіно- та відеоаматорства серед дітей та молоді.

Детальніше...

 

Молодь за мирний космос!

З метою розвитку інтересу підростаючого покоління України до авіації і космонавтики, науки і техніки, формування творчої та наукової еліти у різних сферах знань і суспільного життя,  у жовтні 2022 року на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради проведено обласний конкурс технічної творчості учнів та студентів «Мирний космос».

Детальніше...

 

Наші фотоаматори знову «перші» на обласному рівні!

Четвертий рік поспіль команда школярів Рівненської міської територіальної громади посідає ПЕРШЕ МІСЦЕ у обласному заочному конкурсі фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно!», який відбувся 07 жовтня 2022 року (наказ департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 19.10.2022 №455).

Детальніше...

 

Гроші з ярмарку - нашим захисникам!

Шановні друзі! Хочемо прозвітувати про використання коштів, зібраних на міському ярмарку - продажу.

Детальніше...

 

Міський заочний конкурс фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно!»

З 20 по 23 вересня 2022 року у Рівненському міському центрі творчості учнівської молоді відбувся щорічний міський заочний конкурс фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно!». Учні та вихованці закладів освіти Рівненської міської територіальної громади (Рівненські ліцеї №№ 3, 6, 9, 13, 15, 18, 20, 22, 26, 28, «Престиж», «Лідер», «Український» та МЦТУМ) представили на конкурс 179 фоторобіт.

Детальніше...

 

Освітянський сонях - 2022

Якими іншомовними словами не називали б сучасного педагога - коучем, тьютором, фасилітатором, ментором - він залишається вчителем-натхненником, педагогом-іскринкою, педагогом -джерельцем, педагогом-лідером.

Бо ж професія від Бога одна - учитель. Усі інші - від учителя.

З прийдешнім, дорогі педагоги!

Детальніше...

 

Освітянське Рівне - ярмаркує

В Міжнародний день миру, в День Різдва святої Богородиці з ініціативи управління освіти разом із закладами освіти Рівненської міської територіальної громади проведено загальноміський ярмарок-продаж сувенірів, смаколиків, виробів власного виробництва для збору коштів на потреби ЗСУ (Херсонський напрямок) - придбання дронів та обладнання для пересувної лазні.

Детальніше...

 

Зустріч професійної спільноти вчителів-логопедів закладів загальної середньої освіти міста Рівного

23 серпня 2022 року на базі Рівненського ліцею № 8 відбулась зустріч професійної спільноти вчителів-логопедів закладів загальної середньої освіти міста Рівного.

Детальніше...

 

Пишаємося досягненнями вихованців на всеукраїнському рівні!

Вихованці Рівненського міського центру творчості учнівської молоді стали переможцями фінального етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», яка відбулась у липні 2022 року.

Результативна участь у даній виставці стала прекрасною нагодою для наших школярів продемонструвати свої конструкторські здібності, творчість і фантазію, просторове і логічне мислення, технічні знання та уміння.

Детальніше...

 

Знай і люби свій край!

Вихованці Рівненського міського центру творчості учнівської молоді вибороли 10 призових місць у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Детальніше...

 

З Днем батька вітають дошкільнята!

 

В третю неділю червня в Україні традиційно відзначають День батька. Цього року цей день особливо знаковий , адже багато батьків наших вихованців з перших днів повномасштабного вторгнення росії на нашу рідну землю, боронять Україну. А також багато тат допомагають у тилу і своєю працею наближають ПЕРЕМОГУ!

Детальніше...

 

Творчість – джерело радості!

Педагоги Рівненського міського центру творчості учнівської молоді продовжують активно працювати з дітьми, які тимчасово внутрішньо переміщені до нашого міста. Майстер-класи проводяться за місцем проживання (роботою охоплено 4 гуртожитки).

Детальніше...

 

ДОШКІЛЬНЯТА РІВНОГО - ЗА МИР НА ЗЕМЛІ

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають Міжнародний День захисту дітей. Це – заохочення до миру, взаєморозуміння між дітьми, заклик до захисту прав та свобод дітей.

Детальніше...

 

ЛІТО ЗАВІТАЛО ДО ДИТЯЧОГО САДКА

З 1 червня в закладах дошкільної освіти розпочався літній період – період відпочинку, оздоровлення та позитивних емоцій.

На сьогодні за літнім режимом організували свою роботу чергові заклади, як відвідує майже 700 дошкільнят.

Детальніше...