gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні478
mod_vvisit_counterВчора1775
mod_vvisit_counterЗа тиждень9549
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11842
mod_vvisit_counterЗа місяць26509
mod_vvisit_counterПопередній місяць55334
mod_vvisit_counterЗагальна1988409

Зараз (20 хвилин назад): 24
Ваш IP: 54.242.205.33
,
Сьогодні: 2017-12-16 07:16

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Новини управління освіти

Урочиста Академія до 100 річчя «Просвіти»

У Рівному 11 грудня відбулась Урочиста академія з нагоди 100 річного ювілею Рівненської "Просвіти". В обласному академічному музично-драматичному театрі зібралось багато достойників – просвітян. Серед запрошених були Павло Мовчан, голова Всеукраїнського товариства "Просвіта", Володимир Ковтунець, екс голова Рівненської обласної організації, заступник міністра освіти України, представники влади та духовенства. В залі - зворушливі промови, цікаві зустрічі, відзнаки, бурхливі оплески, музичні приємності.

Детальніше...

 

На презентації «Книги Добра»

09 грудня Віталій Середа, учень 5-Б класу Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» разом з мамою Людмилою Петрівною, були присутніми на презентації «Книги Добра» за участю Президента України П. Порошенка у рамках міжнародного соціального проекту.

Детальніше...

 

Учителі географії на Рівненській метеостанції

8 грудня 2017 року за планом  роботи школи педагогічної майстерності з географії, яку проводить учитель вищої категорії ЗОШ № 27 Дяченко Галина, учителі географії закладів загальної середньої освіти відвідали Рівненську метеостанцію. Учасники заходу ознайомились з роботою метеостанції та аеропорту, оглянули прилади для спостереження за погодою, прослухали інформацію про своєчасне оброблення даних та передачу їх споживачам.

Детальніше...

 

У Рівненській ЗОШ №13 відбувся на семінар-діалог для керівників шкільних методичних об’єднань учителів початкових класів м.Рівного

7 грудня, у  день Святої Катерини – покровительки сім’ї, дітей, та тих, хто вчиться, ділилася досвідом з керівниками  шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів Бардаш Тетяна Леонідівна.

У кожного з нас є ангел-охоронець, і хоч ніхто його ніколи не бачить в житті, все одно він завжди знаходиться біля нас.  В цей радісний час хочеться побажати  Вашому ангелові побільше сонячних днів, радості й любові в житті.

Детальніше...

 

V Фестиваль дитячої творчості «Ти-зірка»

1 грудня у  Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина» (Петух О.В.) відбувся V Фестиваль дитячої творчості «Ти-зірка».  Щороку захід  проводять напередодні  Міжнародного дня інвалідів, який  в усьому світі відзначають 3 грудня.

Детальніше...

 

Зустріч лідерів учнівського самоврядування закладів освіти м.Рівного із заступником міського голови Галиною Кульчинською

20 листопада 2017 року в Рівненському міському будинку культури відбулася зустріч голів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти із заступником міського голови Галиною Кульчинською. Спілкування відбувалося в нетрадиційному форматі. Учнів було об’єднано в чотири групи, кожна з яких захищала свої ідеї щодо організації та проведення новорічно-різдвяного благодійного ярмарку.

Детальніше...

 

Конкурс «Літопис мого роду»

Управлінням у справах сім`ї, молоді та спорту спільно з управлінням освіти  16 листопада 2017 року в ЗОШ № 11 (вул. Данила Галицького, 14 А) відбулося нагородження переможців загальноміського конкурсу «Літопис мого роду». В рамках проведення конкурсу родини молодших школярів писали літописи своїх родоводів. Участь у конкурсі приймали родини учнів 1-4 класів ЗОШ м. Рівного.

Детальніше...

 

Долати будь-який шлях легко і весело, коли разом ідуть однодумці!

Педагоги гуманітарної гімназії щедро діляться своїм педагогічним  досвідом з колегами міста.  Відповідно до плану роботи КУ «РММК» та Рівненської гуманітарної гімназії 15 листопада 2017 р. відбулось засідання Динамічної майстерні  вчителів, які навчають першокласників за НПП «Інтелект України».

Детальніше...

 

Засідання міського методичного об’єднання вчителів-реабілітологів

14 листопада 2017 року у Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина» (директор Петух О.В.) відбулося засідання міського методичного об’єднання  вчителів-реабілітологів на тему «Лікувальна фізична культура, ритміка в системі корекції розвитку дітей з особливими освітніми потребами». Методичний захід проводився відповідно до запитів педагогів з освітніх закладів міста з інклюзивною формою навчання. Оскільки, на сьогодні не є таємницею, що перші спроби  включення  дітей з особливими освітніми потребами  в загальноосвітній процес наразі мають ряд проблем.

Детальніше...

 

Зустріч з легендою українського спорту Ніною Бочаровою

Проведення «Олімпійських уроків» у Рівненському навчально-виховному комплексі  «Колегіум» стало уже доброю традицією. Сюди часто навідуються спортсмени, щоб зацікавити його учнів своїми видами спорту.

Детальніше...

 

Візит Першої леді до Рівненської ЗОШ №24

09 литопада стало знаменним днем в історії Рівненської загальносвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради. Дата не лише оприявлена традиційними заходами з нагоди Дня української писемності та мови. Особливим цей день став завдяки візиту дружини Президента України Марини Порошенко.

Детальніше...

 

Можливість Google — сервісів при дистанційному навчанні з хімії

У рівненському природничо-математичному ліцеї «Елітар» відбувся семінар-практикум з теми: «Можливість Google — сервісів при дистанційному навчанні з хімії», на якому вчителі вчились працювати з хмарними технологіями.

Детальніше...

 

Конкурс «Учитель року - 2018». Перший крок

02 листопада 2017 року стартував І (міський) тур всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року - 2018».  Цьогоріч фахові випробування відбуватимуться в таких номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».

Детальніше...

 

Попрацювали інтенсивно, проте цікаво.

2 листопада 2017 року на базі Рівненської класичної гімназії «Престиж» пройшов семінар для заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти міста.

Детальніше...

 

НОВІ ШЛЯХИ ПІДГОТОВКИ ЮНИХ МАЙСТРІВ ОПАНОВУВАЛИ ПЕДАГОГИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МІСТА

Плідним та творчим видався перший день листопада для 36 вчителів рівненських шкіл, які відвідали цього дня семінар  з початкового технічного моделювання та оригамі в Рівненському міському центрі творчості учнівської молоді (директор Сосновчик Т.О.).

Детальніше...

 

Рівненські учні успішно змагаються на обласних та Всеукраїнських турнірах

Протягом жовтня пройшли обласні та Всеукраїнські турніри з навчальних предметів. В обласному турнірі юних географів змагались 13 команд з різних районів. Навчальні заклади міста Рівного представляли  ЗОШ № №13, 27(керівник, старший вчитель Галина Дяченко)  і РГ «Гармонія» (керівник, учитель першої категорії Марія Береза). Перше місце виборола команда ЗОШ № 13 у складі учениць 11 класів Зень Катерини, Долги Дарії, Козачок Наталії і Кібук Дарії. Керівник команди учитель вищої категорії, учитель-методист Володимир Павлович Гордєєв.

Детальніше...

 

Відбулось засідання міського методичного об`єднання учителів фізичної культури

31 жовтня 2017 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи №11 (директор Синяк Л.О) відбулось друге засідання міського методичного об`єднання вчителів фізичної культури. Під час роботи засідання головний спеціаліст управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради Радько М.О. розповів присутнім про хід міської учнівської спартакіади.

Детальніше...

 

У студії … актуальні питання мовно-літературної освіти

Чи актуальне сьогодні вивчення стану навчальних предметів, зокрема української мови та літератури? Як діяльність шкільного адміністратора  впливає на підвищення професійної майстерності педагогів та якості освіти в закладі? Ці та інші, актуальні для адміністраторів питання, обговорено в ході семінару-студії «Особливості вивчення стану української мови та літератури в закладах загальної середньої освіти в умовах реформування», який відбувся 31.10.2017 року на базі Рівненського НВК №26 (директор В.Ф.Дзюбак).

Детальніше...

 

Знай наших

27-29 жовтня в м. Одеса проходило друге  засідання Всеукраїнської творчої групи з питань створення навчально-методичного посібника «Сила Добра» за сприяння миротворчої організації Peacebuilding UK (Велика Британія), щодо поширення миротворчої освіти та виховання толерантності у дітей. Учителі історії РКГ «Престиж» Тарас Пилипчук та НВК №2 Петро Мирончук є  учасниками цієї всеукраїнської творчої групи і будуть співавторами посібника.

Детальніше...

 

Турнір юних правознавців в Одесі

У період 27-28 жовтня учні 11-го класу Рівненської гімназії "Гармонія" Рівненської міської ради Морозов Данило та Лаврук Катерина брали участь у Всеукраїнському турнірі серед школярів з правознавства. Захід відбувався за підтримки Міністерства юстиції України  в Національному університеті "Одеська юридична академія".

Детальніше...

 

Перехрестях освітніх реформ. В об’єктиві – досвід учителів зарубіжної літератури Рівного

25 жовтня 2017 року відбувся плановий науково-практичний семінар для методистів районних, міських методичних кабінетів, працівників органів управління ОТГ, які координують стан навчання зарубіжної літератури, з теми «Емоційно-ціннісний підхід до навчання зарубіжної літератури» на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. № 22 Рівненської міської ради (директор Сергій Андрійович Шама).

Детальніше...

 

Презентація-перфоманс книги «Терновий шлях» Ігоря Рафаловського

Поверніть мені день, щоб світилося сонце… Ігор Рафаловський

Щемно, тривожно й радісно… Саме ці почуття переповнювали вчителів української літератури освітніх закладів міста, які  27 жовтня 2017 року відвідали презентацію-перфоманс книги «Терновий шлях» Ігоря Рафаловського. Насолоджуючись сучасним та емоційно-насиченим дійством, педагоги міста щиро раділи за свою колегу, учителя української мови та літератури ЗОШ №10 Машаненкову (Рафаловську) Богдану Ігорівну, доньку письменника, яка достойно виконала батьків заповіт: «пустила між люди твори-пісні», які «в похмурому житті творив кров’ю серця».

Детальніше...

 

Турнір по міні-футболу

У ці вихідні у місті Рівне, в приміщенні спорткомплексу ДЮСШ №4 було проведено Всеукраїнський турнір по міні-футболу серед учнів 2007-2008 року народження, присвячений патріоту, герою і великому синові України С. Бандері, у якому брала участь і команда Рівненського НВК №26, честь якої захищали учні 5-Г класу.

Детальніше...

 

Свято вулиці Генерала Безручка

27 жовтня вихованці та педагоги РГ "Гармонія" підготували незвичайне свято - свято проспекту генерала Марка Безручка. Вулиці, як і люди, мають свою біографію і наша не є вийнятком.

Детальніше...

 

Робота корекційних педагогів з учнями, які мають особливі освітні потреби в умовах загальноосвітніх навчальних закладів

26.10.2017р. на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 9 (директор Гаврилюк Р.Б.) відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів-логопедів ЗНЗ. Тема заходу: «Робота корекційних педагогів з учнями, які мають особливі освітні потреби в умовах загальноосвітніх навчальних закладів».  Присутні логопеди ЗНЗ мали змогу ознайомитися з організацією та проведенням корекційно-розвиткової роботи в умовах інклюзивної форми навчання у ЗОШ № 9. Дану роботу проводять корекійні педагоги закладу: вчитель-логопед вищої категорії Григор’єва Сніжана Іванівна та вчитель-сурдопедагог вищої категорії Хлєбнікова Галина Олександрівна.

Детальніше...

 

Ювілей ЗОШ №11

26 жовтня 2017 року Рівненська загальноосвітня школа №11 відзначила 60-річний ювілей. На святі були присутні вчителі, батьки, випускники школи та почесні гості.

Детальніше...