gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr

Info-centr


Ukraine
Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні185
mod_vvisit_counterВчора1307
mod_vvisit_counterЗа тиждень1492
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8592
mod_vvisit_counterЗа місяць19425
mod_vvisit_counterПопередній місяць32700
mod_vvisit_counterЗагальна4231019

Зараз (20 хвилин назад): 13
Ваш IP: 54.225.48.56
,
Сьогодні: 2022-01-18 05:46

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Новини управління освіти

Рівненські моделісти популяризували свої творчі здобутки у Івано-Франківську

Вихованці гуртка історико-технічного стендового моделювання Рівненського міського центру творчості учнівської молоді відгукнулися на запрошення Івано-Франківського ОДЦНТТУМ та взяли участь у виставці-конкурсі стендових моделей військової техніки, що присвячувалася Дню Збройних сил України.

Детальніше...

 

І знову зустріч

Уже традиційними стали зустрічі-тренінги підлітків-медіаторів м.Рівного. Цього разу школярі із ЗОШ 25, 28, школи "Гармонія" провели корисно спілкування у стінах ЗОШ 28.

Детальніше...

 

Відеоролик "Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України"

 

Юні радіоконструктори гідно представили місто на обласних змаганнях!

Навчальні та практичні компетентності, які формуються у процесі занять радіоелектронним конструюванням, допомагають дітям зорієнтуватися у світі сучасної техніки, дають можливість самостійно робити монтаж і налагодження радіотехнічних і електронних пристроїв, здійснювати експериментальну роботу з ними, що є ефективним шляхом до розвитку інженерної інтуїції.

Детальніше...

 

Готуємося до свята

З метою екологічного, природоохоронного та естетичного виховання учнів 8 грудня 2021 року Екологічний центр Рівненського міського Палацу дітей та молоді провів міський етап традиційної щорічної Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

Детальніше...

 

Медіація

10 грудня 2021року, на базі ЗОШ № 28 м.Рівного (за сприяння директора Ревут О.І.) розпочали навчання майбутні підлітки-медіатори міста Рівного зі своїми керівниками шкільних служб порозуміння із ЗОШ №25 (практичний психолог Бойчук Н.В.), ЗОШ 28 (практичний психолог Гуменюк С.І.), «Гармонія» (Шинкарук Л.А.) під керівництвом Опанасюк Г.В., директора НМЦПС та Баранюк С.Л., координатора шкільних  служб порозуміння м.Рівного.

Детальніше...

 

Винахідливі юнаки вибороли перемогу у обласному конкурсі!

Вихованці Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Шевчук Михайло (гурток «Радіоелектронне конструювання», керівник Алла Михальчук) та Ярощук Михайло («Математичний гурток», керівник  Наталія Винокур) стали переможцями обласного заочного конкурсу науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед вихованців ПНЗ. На розгляд журі  було представлено дві роботи, які посіли відповідно ПЕРШЕ та ДРУГЕ місця.

Детальніше...

 

«Українською розмовляю, мислю, люблю!»

Карантинні обмеження змінили ритм шкільного життя: онлайн-уроки, відмова від масовості, соціальне дистанціювання, ковідна термінологія і сум за «нормальністю». Однак жодна пандемія не може вплинути на дитячу життєтворчість: рухатися, веселитися, розвиватися розумово та емоційно, мріяти про хороше – усі позитивні, цікаві  активності залишаються незмінними.

Детальніше...

 

Юні моделісти міста стали призерами обласного конкурсу!

Історико-технічне стендове моделювання, тобто відтворення у відповідному масштабі точної копії історичних подій та техніки, - один з найцікавіших та найскладніших видів технічної творчості.

Детальніше...

 

Юні мопедисти Рівного показали «клас»!

28 вересня  2021 року вихованці гуртка «Мопедисти та мотоциклісти» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді  взяли участь  у відкритих обласних змаганнях мопедистів та мотоциклістів серед учнівської молоді. Метою змагань є популяризація та розвиток мотоспорту серед дітей та молоді, виявлення талановитих та обдарованих дітей, стимулювання росту їх спортивної майстерності.

Детальніше...

 

Напередодні професійного свята освітян: урочисто, яскраво, з любов’ю

Осіння пора для педагогів – це не тільки професійні виклики, щоденні учительські клопоти, а й святкові дні, коли радієш теплим словам вдячності за працю на освітянській ниві. У роботі вихователя, педагога найбільша винагорода – дитяча любов, проте відзнаки від міської та обласної влади, нагороди  МОН України також важливі для професійної мотивації.

Детальніше...

 

Шкільний громадський бюджет 2021-2022

У 2021-2022  роках у шкільному громадському бюджеті беруть участь 36 закладів загальної середньої освіти. Орієнтовна сума коштів, що планується для виділення на кожний заклад загальної середньої освіти для проведення конкурсу «Шкільний громадський бюджет» складає 75 000 грн.

Детальніше...

 

Загальноміська освітянська конференція "Українській школі - 30 років: Рівне на освітянській мапі незалежної України"

Учасники загальноміської освітянської конференції "Українській школі - 30 років: Рівне на освітянській мапі незалежної України", яка відбулася  27 серпня 2021 року в міському Палаці дітей та молоді, говорили про здобутки, виклики, майбутнє освітянської галузі Рівного.

Детальніше...

 

Молодші школярі творили своїми руками…

З метою допомоги в організації корисного дозвілля для молодших школярів, які відпочивали у літніх пришкільних таборах, педагоги Рівненського міського центру творчості учнівської молоді провели серію майстер-класів у майже всіх ЗЗСО міста: ЗОШ №№3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 24, 27, РГГ, НВК №№12, 17, 19, 26, «Колегіум», СпШ №15, РГ «Гармонія», РАЛ «Престиж».

Детальніше...

 

До шедевру - лише крок…

«Крок до шедевру» - міський  заочний  інтернет-конкурс літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості  із зарубіжної літератури, який проходив у місті в квітні-травні 2021 року.

Детальніше...

 

Вітаємо переможців конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

Вітаємо переможців конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

Номінація «Відеоробота»:

І місце

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені В.Г. Короленка.

Детальніше...

 

Громада повинна знати імена юних науковців!

"Громада повинна їх знати!" - так оцінив внесок у розвиток освітньої галузі міста юних науковців - переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук міський голова Рівного Олександр Третяк на зустрічі, яка відбулася 26 травня 2021 року в залі засідань міськвиконкому.

Детальніше...

 

Результати загальноміського конкурсу відеороликів "Булінгу -ні!"

Упродовж травня 2021 року серед закладів загальної середньої освіти проводився загальноміський онлайн- конкурс відеороликів "Булінгу-ні!". У конкурсі взяло участь 33 заклади загальної середньої освіти, які представили 39 відеороликів.

Детальніше...

 

Відновні практики в дії. Квест - гра «Веселі мандри»

У 10 навчальних закладах міста Рівного впроваджуватися відновні практики – реалізується програма «Шкільна медіація», у 5 з них діють Шкільні служби порозуміння (ШСП). Робота Шкільних служб порозуміння сприяє гармонізації взаємовідносин між дітьми та дорослими, збереженню (створенню) позитивної атмосфери у класних колективах, профілактиці та вирішенню конфліктів мирним шляхом.

Детальніше...

 

Юні рівненські науковці принесли місту 16 перемог!

"Блискучий виступ!" Так оцінили результати участі команди юних науковців Рівненської області на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук: 34 перемоги!

Детальніше...

 

Відзначення Дня Європи – 2021

У ці травневі дні Україна відзначає День Європи, День спільних цінностей, спільної історії всіх європейських націй. Учнівська молодь закладів загальної середньої освіти м. Рівного також активно долучилась до святкування Дня Європи в нашому місті.

Детальніше...

 

На колегії Управління освіти обговорювали нову модель професійного розвитку педагогів

В яких умовах формується вмотивований учитель з інноваційним мисленням? Які основні меседжі сучасного освітнього процесу? Самоосвіта – це традиція чи тренд? Як організувати інтерактивне навчання педагогів? Проєктна та конкурсна діяльність – додаткове навантаження чи інструмент розвитку? Центр професійного розвитку педагогічних працівників – платформа для професійного зростання чи надбудова над автономією вчителя?

Детальніше...

 

Ліга радіоаматорів України поповнилась рівнянами

Вихованці гуртка "Оператори колективної радіостанції" гідно представили м. Рівне та Рівненський міський центр творчості учнівської молоді при складанні кваліфікаційних іспитів на отримання індивідуального позивного комісії Рівненської філії Українського державного центру радіочастот.

Детальніше...

 

Ми пам’ятаємо…

До Дня пам’яті та примирення у Рівненському міському центрі творчості учнівської молоді у рамках Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна 2021» організована виставка з теми «Техніка Другої світової війни». Проект реалізований з метою вшанування безсмертної пам’яті героїв та загиблих у роки війни, патріотичного виховання дітей та молоді, формування інтересу до історії, популяризації стендового моделювання, який є одним з найцікавіших та найскладніших видів технічної творчості.

Детальніше...

 

Де вода – там життя!!!

З метою привертання уваги привертання уваги учнів та батьків до глобального значення води у житті людини та усіх живих організмів, до проблеми виснаження водних ресурсів на планеті, до необхідності збереження водних ресурсів планети, формування екологічної свідомості щодо раціонального використання води у побуті та в рамках відзначення Всесвітнього дня води Екологічним центром Рівненського міського Палацу дітей та молоді проведено загальноміські конкурси: екологічного малюнку «Де вода – там життя», екологічних казок «Подорож краплинки», нарисів «Тато, мама і я – екологічна сім’я!».

Детальніше...

 

«Срібло» на Чемпіонаті України з судномодельного спорту!

Вихованець гуртка «Судномоделювання» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Ігор Митчук виборов «срібло» у Чемпіонаті України з судномодельного спорту, який відбувся онлайн 14-19 квітня 2021року.

Детальніше...