gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1138
mod_vvisit_counterВчора1459
mod_vvisit_counterЗа тиждень2597
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10038
mod_vvisit_counterЗа місяць27298
mod_vvisit_counterПопередній місяць35282
mod_vvisit_counterЗагальна2912436

Зараз (20 хвилин назад): 27
Ваш IP: 3.226.243.130
,
Сьогодні: 2019-09-17 19:45

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №52

фізкультурно – оздоровчого напрямку

Рівненської міської ради

з/п

ПІБ

Група за віком

Дата і час реєстрації

Пільги

Примітка


Корсун Ірина Артемівна

Молодша група – діти 4-го року життя

22.05.2016

20:27:47

немає

Залишились на наступний рік в черзі (2019)

Зарахована

1. Шкіндер Вікторія Петрівна

Молодша група – діти 4-го року життя

10.06.2016

15:52:16

Діти, які потерпіли від наслідків аварії на ЧАЕС.

пільга підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)

Залишились на наступний рік в черзі (2019)

Не з'явились

З'явились 13.06.2019року.

Залишились на наступний рік в черзі (2020)


Гончук Веніамін Едуардович

Молодша група – діти 4-го року життя

29.06.2016

10:36:58

немає

Залишились на наступний рік в черзі (2019)

Зарахована


Гринюк Крістіна Генадіївна

Молодша група – діти 4-го року життя

04.07.2016

19:47:25

немає

В зв'язку з відсутністю номера телефону батьків (Гринюк К.Г.) просимо підійти в ДНЗ №52, з 14.05.2018року. Упродовж 14 календарних днів обов'язково з'явитись.

Залишились на наступний рік в черзі (2019)

Зарахована


Грицаєнко Максим Олександрович

Молодша група – діти 4-го року життя

27.09.2016

16:39:04

немає

В зв'язку з відсутністю номера телефону батьків (Грицаєнко М.О.) просимо підійти в ДНЗ №52, з 04.06.2018року. Упродовж 7 робочих днів обов'язково з'явитись.

Не з'явились

З'явились 18.10.2018року.

Зарахована


Кравець Матвій Миколайович

Молодша група – діти 4-го року життя

03.10.2016

03:24:58

немає

В зв'язку з відсутністю номера телефону батьків (Кравець М.М.) просимо підійти в ДНЗ №52, з 04.06.2018року. Упродовж 7 робочих днів обов'язково з'явитись.

Не з'явились

З'явились 04.09.2018року.

Залишається на наступний рік (2019)

Зарахована


Штиюк Євгеній Романович

Молодша група – діти 4-го року життя

08.10.2016

20:07:39

немає

В зв'язку з відсутністю номера телефону батьків (Штиюк Є.Р.) просимо підійти в ДНЗ №52, з 04.06.2018року. Упродовж 7 робочих днів обов'язково з'явитись.

Не з'явились

Залишається на наступний рік (2019)

В зв'язку з відсутністю номера телефону батьків (Шиюк Є.Р.) просимо підійти в ЗДО №52, з 06.05.2019року.     Упродовж 14 календарних днів обов'язково з'явитись.

Не з'явились

З'явились 20.05.2019року.

Зарахована

2. Сасько Станіслав Володимирович

Молодша група – діти 4-го року життя

26.10.2016

12:15:23

немає Не з'явились

Білощук Владислав Михайлович

Молодша група – діти 4-го року життя

27.10.2016

18:43:29

немає Зарахована

Остапчук Дарина Тарасівна

Молодша група – діти 4-го року життя

28.10.2016

19:53:03

немає Зарахована

Сарган Кіра Олександрівна

Молодша група – діти 4-го року життя

31.10.20,16

11:31:09

Багатодітна сім'я (троє і більше дітей) з них двоє і більше дітей дошкільного віку.

пільга підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)

Зарахована


Баранович Антоніна Василівна

Молодша група – діти 4-го року життя

04.11.2016

13:38:02

немає Зарахована

Сірук Ярина Сергіївна

Молодша група – діти 4-го року життя

09.11.2016

15:40:03

немає Зарахована

Бібко-Соловйова Олександра Дмитрівна

Молодша група – діти 4-го року життя

16.11.2016

13:22:34

немає Зарахована

Сичик Макар Павлович

Молодша група – діти 4-го року життя

19.11.2016

16:56:52

немає Зарахована

Систук Агнеса Ярославівна

Молодша група – діти 4-го року життя

25.11.2016

18:24:56

немає Зарахована

Шпарук Софія Вячеславівна

Молодша група – діти 4-го року життя

11.12.2016

13:52:44

немає Зарахована

Білянчик Владислав Сергійович

Молодша група – діти 4-го року життя

15.12.2016

13:16:00

немає Зарахована

Пахолков Артем Андрійович

Молодша група – діти 4-го року життя

17.12.2016

12:31:02

немає Зарахована
3. Зінчук Матвій Антонович

Молодша група – діти 4-го року життя

29.12.2016

18:24:39

немає
4. Тарасюта Заріна Андріївна

Молодша група – діти 4-го року життя

29.12.2016

22:52:00

немає
5. Шевчук Тимур Андрійович Молодша група – діти 4-го року життя

11.01.2017

20:45:25

немає
6. Жолобчук Артем Дмитрович Молодша група – діти 4-го року життя

07.02.2017

13:06:07

немає
7. Вітрук Ілля Миколайович Молодша група – діти 4-го року життя

08.02.2017

16:26:20

немає
8. Скороход Ангеліна Миколаївна Молодша група – діти 4-го року життя

14.02.2017

18:10:48

Діти, в яких обоє батьків інваліди І або ІІ групи, або один з батьків інвалід І чи ІІ групи (неповна сім`я)., Діти, які потерпіли від наслідків аварії на ЧАЕС., Багатодітна сім'я (троє і більше дітей) з них двоє і більше дітей дошкільного віку.
пільга підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)
9. Скороход Агнеса Миколаївна Молодша група – діти 4-го року життя

14.02.2017

18:40:59

Діти, в яких обоє батьків інваліди І або ІІ групи, або один з батьків інвалід І чи ІІ групи (неповна сім`я)., Діти, які потерпіли від наслідків аварії на ЧАЕС., Багатодітна сім'я (троє і більше дітей) з них двоє і більше дітей дошкільного віку.
пільга підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)
10. Павлюк Марк Васильович Молодша група – діти 4-го року життя

09.03.2017

17:45:44

немає
11. Кирилюк Марія Валентинівна Молодша група – діти 4-го року життя

14.03.2017

10:40:10

немає помилка даних свідоцтва
12. Сачук Анна Сергіївна Молодша група – діти 4-го року життя

23.03.2017

20:04:37

Багатодітна сім'я (троє і більше дітей) з них двоє і більше дітей дошкільного віку.
пільга підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)
13. Кравчук Матвій Вадимович Молодша група – діти 4-го року життя

18.04.2017

10:51:25

немає
14. Селезень Ясміна Олександрівна Молодша група – діти 4-го року життя

28.05.2017

09:32:47

немає
15. Чубко Єлизавета Максимівна Молодша група – діти 4-го року життя

29.05.2017

12:16:29

немає
16. Павленко Ілля Михайлович Молодша група – діти 4-го року життя

19.10.2017

18:26:40

немає
17. Федорчук Мілан Юрійович Молодша група – діти 4-го року життя

01.12.2017

14:12:00

немає
18. Лущук Анна Сергіївна Молодша група – діти 4-го року життя

16.04.2018

20:40:06

немає
19. Марчук Ніка Вікторівна Молодша група – діти 4-го року життя

20.04.2018

23:58:19

немає
20. Ісаєва Даяна Роменівна Молодша група – діти 4-го року життя

05.05.2018

16:26:24

немає
21. Полішко Анна Сергіївна Молодша група – діти 4-го року життя

07.05.2018

15:59:40

немає
22. Калоян Евеліна Хачатурівна Молодша група – діти 4-го року життя

17.05.2018

13:45:40

немає
23. Ручка Андрій Олександрович Молодша група – діти 4-го року життя

22.05.2018

08:59:44

немає
24. Гайда Марко Молодша група – діти 4-го року життя

23.01.2019

21:43:50

немає
25. Фурманець Давид Михайлович Молодша група – діти 4-го року життя

05.09.2019

09:23:47

немає