gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1183
mod_vvisit_counterВчора1459
mod_vvisit_counterЗа тиждень2642
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10038
mod_vvisit_counterЗа місяць27343
mod_vvisit_counterПопередній місяць35282
mod_vvisit_counterЗагальна2912481

Зараз (20 хвилин назад): 40
Ваш IP: 3.226.243.130
,
Сьогодні: 2019-09-17 20:07

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу

(санаторний для ослаблених та  часто хворіючих дітей) №43

Рівненської міської ради

з/п

ПІБ

Група за віком

Дата і час реєстрації

Пільги

Примітка

 

Карпович Вікторія Романівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

17.10.2016

14:43:33

немає

Зарахована

 

Мазурок Софія Олександрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

17.10.2016

15:42:39

немає

Зарахована


Мазурок Максим Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

17.10.2016

15:44:29

немає Зарахована

Лук'янов Іван Михайлович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

19.10.2016

15:23:34

немає Зарахована

Поліщук Евеліна Євгеніївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

31.10.2016

11:41:49

немає Зарахована

Овдійчук Дарій Володимирович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

08.11.2016

21:14:02

немає Зарахована

Слудчик Матвій Юрійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

11.11.2016

12:40:48

Діти, які потерпіли від наслідків аварії на ЧАЕС., Багатодітна сім'я (троє і більше дітей) з них двоє і більше дітей дошкільного віку.

пільга не підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)

Зарахована


Оксенюк Уляна Анатоліївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

11.12.2016

19:10:38

немає Зарахована

Савонік Матвій Петрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя



Зарахована

Михалюк Ярослав Миколайович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

16.01.2016

14:05:00

немає Зарахована

Татаренко Кіра Сергіївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

01.02.2017

14:12:34

немає Зарахована

Курилюк Анна Олексіївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

01.02.2017

22:47:16

немає Зарахована

Прощенкова Злата Іванівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

16.02.2017

22:28:56

немає Зарахована

Мельник Еліза Станіславівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

17.02.2017

20:32:30

Багатодітна сім'я (троє і більше дітей) з них двоє і більше дітей дошкільного віку.

пільга не підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)

Зарахована


Попович Артем Сергійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

27.02.2017

14:02:00

немає Зарахована

Ваннік Костянтин Петрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

03.03.2017

11:01:37

немає Зарахована

Бондарчук Валерія Романівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

20.03.2017

20:59:06

немає Зарахована
1. Кичан Андрій Петрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

22.03.2017

13:05:23

немає Залишається на наступний рік в черзі (2020)

Дубич Кирило Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

01.04.2017

14:04:24

немає Зарахована

Зайцев Владислав Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

02.04.2017

16:55:52

немає Зарахована

Олексійчук Артем Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

11.04.2017

12:37:04

немає Зарахована

Ніколайчук Артемій Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

13.04.2017

14:25:09

немає Зарахована
2. Поліщук Тимофій Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

20.04.2017

13:01:24

немає Не з'явились

Натяжко Денис Дмитрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

24.04.2017

13:47:32

немає Зарахована

Кінах Назар Юрійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

01.05.2017

09:49:26

немає Зарахована

Заяць Максим Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

01.05.2017

13:31:02

немає Зарахована

Мельник Анна Вікторівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

09.05.2017

10:08:57

немає Зарахована

Барух Андріана Андріївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

10.05.2017

07:51:31

немає Зарахована

Рубель Андрій Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

16.05.2017

19:24:23

немає Зарахована

Цидуляк Олександра Романівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

23.05.2017

21:02:00

немає Зарахована

Бай Тимофій Ярославович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

06.06.2017

11:40:37

немає Зарахована

Лютко Денис Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

07.06.2017

11:01:57

немає Зарахована

Нехай Марк Максимович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

07.06.2017

17:21:18

немає

В зв'язку з відсутністю номера телефону батьків (Нехай М.М.) просимо підійти в ЗДО №43, з 06.06.2019року.     Упродовж 14 календарних днів обов'язково з'явитись.

Зарахована

3. Маклюк Вадим Сергійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

16.06.2017

15:30:40

немає

Не з'явились

З'явились 02.09.2019року.

4. Левчук Микола Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

19.06.2017

18:51:01

Багатодітна сім'я (троє і більше дітей) з них двоє і більше дітей дошкільного віку.

пільга не підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)

Залишається на наступний рік в черзі (2020)


Озарчук Дмитро Іванович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

21.06.2017

15:39:59

немає Зарахована
5. Степанович Владислав Романович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

28.06.2017

15:40:32

немає Залишається на наступний рік в черзі (2020)

Савчук Уляна Олександрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

28.06.2017

23:38:46

немає Зарахована

Хвісевич Олександр Миколайович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

01.07.2017

19:00:45

немає Зарахована
6. Корнійчук Артем Віталійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

01.09.2017

14:09:52

немає
7. Крук Давид Віталійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

01.09.2017

18611:52

немає
8. Майструк Богдана Дмитрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

02.09.2017

16:10:02

немає
9. Курильчук Марк Олексійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

02.09.2017

21:25:30

немає
10. Сидор Соломія Михайлівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

03.09.2017

18:35:09

немає
11. Примак Анна Юріївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

05.09.2017

15:51:00

немає

12.

Данилець Кирило Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

05.09.2017

20:24:20

немає
13. Мартинюк Вікторія Дмитрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

13.09.2017

20:43:43

немає
14. Мельник Ольга Вадимівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

13.09.2017

21:30:26

немає
15. Махаринець Владислава Михайлівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

18.09.2017

15:17:55

немає
16. Ярмолюк Каміла Олександрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

28.09.2017

14:52:29

немає
17. Третяк Савелій Васильович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

04.10.2017

14:39:37

немає
18. Щербаков Макар Ігорович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

06.10.2017

11:14:21

немає
19. Зберун Софія Олександрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

09.10.2017

15:29:51

немає
20. Супрунець Артем Романович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

11.10.2017

21:11:45

немає
21. Захарчишин Адріан Валерійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

12.10.2017

13:42:40

немає
22. Мізюк Данило Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

29.10.2017

17:24:26

немає
23. Тхорук Станіслав Ігорович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

02.11.2017

11:59:16

немає
24. Федорчук Артемій Сергійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

09.11.2017

19:30:03

Багатодітна сім'я (троє і більше дітей) з них двоє і більше дітей дошкільного віку.
пільга не підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)
25. Федоріва Матвій Сергійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

10.11.2017

17:25:19

Багатодітна сім'я (троє і більше дітей) з них двоє і більше дітей дошкільного віку.
пільга не підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)
26. Захарчук Артем Миколайович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

11.11.2017

17:32:49

Багатодітна сім'я (троє і більше дітей) з них двоє і більше дітей дошкільного віку.
пільга не підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)
27. Калецький Ярослав Андрійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

14.11.2017

21:12:37

немає
28. Батовріна Кіра Олександрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

16.11.2017

00:51:02

немає
29. Абрамович Варвара Олегівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

23.11.2017

09:20:19

немає
30. Кучміч Мелісса Артурівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

23.11.2017

11:15:23

немає
31. Антіпова Поліна Василівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

30.11.2017

14:14:50

немає
32. Жук Олександра Олександрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

08.12.2017

20:25:02

немає
33. Гречанюк Любомир Максимович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

11.12.2017

11:41:18

немає
34. Столярчук Андрій Романович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

28.12.2017

17:50:30

немає
35. Гапанюк Роман Олегович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

23.01.2018

15:10:14

немає
36. Ільчук Дмитро Юрійович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

02.02.2018

14:20:36

Діти, батьки яких мають статус відповідно до пункту 19 статті 6 Закону України (про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту).

пільга підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)

02.02.2018року.

Залишається на наступний рік в черзі (2020)

37. Ковальчук Сергій Павлович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

07.02.2018

19:17:34

Багатодітна сім'я (троє і більше дітей) з них двоє і більше дітей дошкільного віку.
пільга не підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)
38. Панай Валерія Валеріївна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

14.03.2018

16:52:05

немає
39. Алексійчук Владислав Андрійович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

29.05.2018

15:54:21

немає
40. Біліщук Давид Васильович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

29.05.2018

22:17:50

немає
41. Лащук Уляна Олександрівна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

03.09.2018

14:31:41

немає
42. Гавлітіна Анна Олександрівна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

11.10.2018

11:54:55

немає
43. Тригубець Соня Андріївна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

23.01.2019

12:53:32

немає
44. Безецний Артем Андрійович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

07.02.2019

09:51:20

немає

Ковалевич Ярослав Олегович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

28.03.2019

12:22:00

Діти, батьки яких мають статус відповідно до пункту 19 статті 6 Закону України (про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту).

пільга підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)

28.03.2019року.

Зарахована

45. Якимчук Дарина Вадимівна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

28.03.2019

21:37:05

немає
46. Шимчук Марина Максимівна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

11.04.2019

08:29:03

немає
47. Беккер Артур Едуардович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

04.09.2019

17:15:46

немає