gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні199
mod_vvisit_counterВчора769
mod_vvisit_counterЗа тиждень4760
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6202
mod_vvisit_counterЗа місяць199
mod_vvisit_counterПопередній місяць29929
mod_vvisit_counterЗагальна4449375

Зараз (20 хвилин назад): 8
Ваш IP: 44.201.68.86
,
Сьогодні: 2022-10-01 07:15

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №45 гуманітарного напрямку

Рівненської міської ради

з/п

ПІБ

Група за віком

Дата і час реєстрації

Пільги

Примітка

1. Захарко Володимир Сергійович

Молодша група – діти 4-го року життя

14.01.2019

13:11:51

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не додзвонились

Звернення 02.07.2021року.

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не додзвонились


Якимчук Роман Васильович

Молодша група – діти 4-го року життя

03.05.2019

14:16:26

П.4.

Підтверджена

Зарахована


Хролець Олексій Олександрович

Молодша група – діти 4-го року життя

06.05.2019

13:22:43

немає Зарахована
2. Забужко Роман Артемович

Молодша група – діти 4-го року життя

07.05.2019

16:07:30

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились


Хвалько Ренат Дмитрович

Молодша група – діти 4-го року життя

14.05.2019

17:06:20

немає Зарахована

Сергійчук Максим Володимирович

Молодша група – діти 4-го року життя

17.05.2019

12:23:03

немає Зарахована

Січкар Данило Іванович

Молодша група – діти 4-го року життя

11.06.2019

23:15:34

немає Зарахована

Литвинюк Георгій Дмитрович

Молодша група – діти 4-го року життя

18.06.2019

17:01:12

немає Зарахована

Бучинський Леонард Валентинович

Молодша група – діти 4-го року життя

01.07.2019

15:38:30

немає Зарахована

Скоропад Яна Олегівна

Молодша група – діти 4-го року життя

09.07.2019

16:57:04

немає Зарахована

Окач Вікторія Сергіївна

Молодша група – діти 4-го року життя

02.09.2019

15:03:50

немає Зарахована
3. Хайбулін Владислав Сергійович

Молодша група – діти 4-го року життя

02.09.2019

15:24:36

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились

4. Гурський Владислав Андрійович

Молодша група – діти 4-го року життя

02.09.2019

18:55:09

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

відвідують ЗДО 6

5. Іванюк Максим Павлович

Молодша група – діти 4-го року життя

02.09.2019

21:33:28

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

відвідують ЗДО 6


Ковтунович Дмитро Богданович

Молодша група – діти 4-го року життя

04.09.2019

16:39:18

немає Зарахована

Максимчук Гергій Дмитрович

Молодша група – діти 4-го року життя

06.09.2019

12:27:12

немає Зарахована

Ковальчук Софія Валентинівна

Молодша група – діти 4-го року життя

09.09.2019

20:34:21

немає Зарахована
6. Дячук Лука Леонідович

Молодша група – діти 4-го року життя

12.09.2019

08:45:10

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились


Грібінчак Захар Андрійович

Молодша група – діти 4-го року життя

19.09.2019

18:34:33

немає Зарахована
7. Котлярець Марко Дмитрович

Молодша група – діти 4-го року життя

20.09.2019

16:58:49

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не додзвонились


Літковець Моніка Романівна

Молодша група – діти 4-го року життя

25.09.2019

16:22:14

немає Зарахована

Беляновська Соломія Романівна

Молодша група – діти 4-го року життя

04.10.2019

21:05:39

немає Зарахована

8.

Брусенцов Марк Валентинович

Молодша група – діти 4-го року життя

07.10.2019

22:57:59

немає
9. Полоцька Агнія Олексіївна

Молодша група – діти 4-го року життя

09.10.2019

20:51:27

П.6.
Не підтверджена
10. Дудій Артем Олександрович

Молодша група – діти 4-го року життя

11.10.2019

02:53:09

П.6.
Не підтверджена
11. Ткач Олександра Олександрівна

Молодша група – діти 4-го року життя

17.10.2019

18:39:30

немає
12. Древко Марк Олександрович

Молодша група – діти 4-го року життя

14.11.2019

10:14:50

немає
13. Алієва Уляна Сергіївна

Молодша група – діти 4-го року життя

28.11.2019

17:18:39

немає
14. Сойко Костянтин Андрійович

Молодша група – діти 4-го року життя

15.12.2019

10:49:31

немає
15. Крутій Микола Андрійович

Молодша група – діти 4-го року життя

25.12.2019

20:52:45

немає
16. Цимбал Тимофій Денисович Молодша група – діти 4-го року життя

23.01.2020

20:42:46

немає

17.

Загорський Макар Олександрович Молодша група – діти 4-го року життя

07.07.2020

11:52:10

немає
18. Казатинська Мілана Олександрівна Молодша група – діти 4-го року життя

25.07.2020

16:53:26

немає
19. Жакун Софія Василівна Молодша група – діти 4-го року життя

18.09.2020

10:20:06

П.4.6.
Не підтверджена
20. Машлай Лукас Андрійович Молодша група – діти 4-го року життя

28.09.2020

15:05:46

немає

21.

Гончарук Назарій Михайлович Молодша група – діти 4-го року життя

04.03.2021

09:56:40

П.7.

Підтверджена

04.03.2021року.

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились


Гавронський Олександр Михайлович Молодша група – діти 4-го року життя

04.03.2021

17:54:51

П.7.

Підтверджена

04.03.2021року.

Зарахована


Коваль Мілана Павлівна Молодша група – діти 4-го року життя

06.05.2021

12:12:52

П.7.

Підтверджена

06.05.2021року.

Зарахована

22. Савчук Денис Вікторович Молодша група – діти 4-го року життя

29.09.2021

15:06:05

немає
23. Богданович Тимур Володимирович Молодша група – діти 4-го року життя

06.10.2021

20:28:01

П.6. Не підтверджена
24. Матосян Роберт Емільович Молодша група – діти 4-го року життя

10.02.2022

10:56:48

немає