gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні328
mod_vvisit_counterВчора1507
mod_vvisit_counterЗа тиждень1835
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10514
mod_vvisit_counterЗа місяць34871
mod_vvisit_counterПопередній місяць39210
mod_vvisit_counterЗагальна3110901

Зараз (20 хвилин назад): 15
Ваш IP: 35.173.57.84
,
Сьогодні: 2020-02-25 07:18

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу

(санаторний для ослаблених та  часто хворіючих дітей) №43

Рівненської міської ради

з/п

ПІБ

Група за віком

Дата і час реєстрації

Пільги

Примітка

1. Безменська Дарина Андріївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

22.10.2018

21:48:32

немає
2. Лук'янова Ілона Михайлівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

19.11.2018

16:12:47

немає
3. Стафійчук Анастасія Андріївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

22.11.2018

14:50:49

немає
4. Тишковець Давид Юрійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

22.11.2018

20:11:19

немає
5. Козакевич Олександра Юріївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

05.12.2018

19:39:22

немає
6. Бабич Дарина Вадимівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

09.01.2019

19:20:04

немає
7. Поліщук Андрій Андрійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

14.01.2019

11:55:41

немає
8. Закружевська Діана Вікторівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

15.01.2019

14:34:05

немає
9. Лисюк Тимофій Ігорович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

24.01.2019

16:56:45

Діти, батьки яких мають статус відповідно до пункту 19 статті 6 Закону України (про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту).

пільга підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)

04.02.2019року.

10. Оштук Матвій Миколайович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

27.01.2019

12:29:31

немає
11. Шевчук Мілена Ігорівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

31.01.2019

12:22:00

немає
12. Штундер Аделіна Миколаївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

11.02.2019

11:13:30

немає
13. Васкевич Аріна Володимирівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

14.02.2019

17:55:37

немає
14. Кондратюк Тимофій Романович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

21.02.2019

10:38:25

немає
15. Ковтуновська Валерія Юріївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

11.03.2019

14:22:00

Діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім`ях.
пільга не підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)
16. Грабар Тимофій Андрійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

26.03.2019

17:58:00

Діти, в яких обоє батьків інваліди І або ІІ групи, або один з батьків інвалід І чи ІІ групи (неповна сім`я).
пільга не підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)
17. Гринь Юліана Юріївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

04.04.2019

16:06:53

немає
18. Мамєдова Катерина Олександрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

05.04.2019

16:35:57

немає
19. Янчик Вікторія Олександрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

10.04.2019

11:35:18

немає
20. Янчик Вікторія Олександрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

10.04.2019

11:35:18

немає
21. Ярошик Вероніка Дмитрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

12.04.2019

09:34:42

немає
22. Цибульська Софія Миколаївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

28.04.2019

12:03:48

немає
23. Терещенко Артем Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

17.05.2019

09:26:15

немає
24. Панкратенков Тимофій Станіславович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

20.05.2019

13:29:58

немає
25. Волос Злата Василівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

20.05.2019

14:15:00

немає
26. Качановська Поліна Павлівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

01.06.2019

15:30:15

немає
27. Давидюк Єлизавета Павлівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

20.06.2019

09:26:02

немає
28. Опанасець Єрімій Станіславович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

20.06.2019

23:54:00

немає
29. Гергелюк Евеліна Володимирівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

23.06.2019

18:40:58

немає
30. Довгалець Дарина Ярославівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

24.06.2019

19:00:41

немає
31. Батик Богдана Федорівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

25.06.2019

19:12:58

немає
32. Юрчик Матвій Володимирович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

05.07.2019

12:27:41

немає
33. Бондарчук Матвій Олександрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

08.07.2019

14:11:45

немає
34. Колодій Дарина Тарасівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

02.09.2019

15:55:51

немає
35. Мороз Дмитро Андрійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

03.09.2019

11:34:20

немає
36. Рабчун Меланія Іванівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

03.09.2019

12:14:16

немає
37. Харук Данило Олександрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

03.09.2019

13:31:13

немає
38. Матвійчук Вікторія Дмитрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

03.09.2019

14:27:11

немає
39. Зиль Вікторія Володимирівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

03.09.2019

14:59:32

немає
40. Приварська Уляна Іванівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

03.09.2019

21:52:59

немає
41. Бондарець Божена Миколаївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

04.09.2019

17:36:21

немає
42. Райчук Аріна Романівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

05.09.2019

10:27:18

немає
43. Подлевський Єгор Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

05.09.2019

11:59:41

немає

44.

Шевчук Артем Андрійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

06.09.2019

13:00:25

немає
45. Сторожук Домініка Олегівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

08.09.2019

19:30:29

немає
46. Лозян Сабіна Віталіївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

12.09.2019

22:42:25

немає
47. Маркуц Мілана Святославівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

14.09.2019

12:31:34

немає
48. Василюк Злата Олегівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

15.09.2019

17:41:00

немає
49. Черначук Софія Михайлівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

23.09.2019

18:14:34

немає
50. Корнійчук Ілля Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

24.09.2019

00:40:05

немає
51. Іванюк Тимофій Вікторович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

26.09.2019

20:10:55

немає
52. Капранчук Максим Тарасович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

07.10.2019

19:13:44

Діти, батьки яких мають статус відповідно до пункту 19 статті 6 Закону України (про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту).
пільга не підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)
53. Ляховецький Богдан Дмитрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

16.10.2019

19:44:45

немає
54. Євдокімова Анастасія Іванівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

30.10.2019

22:54:03

немає
55. Власюк Іванна Іванівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

05.11.2019

15:25:33

немає
56. Домнюк Тимофій Юрійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

13.11.2019

11:16:57

немає
57. Зінкевич Марк Олександрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

01.12.2019

16:58:34

немає
58. Поліщук Любомир Олександрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

03.12.2019

12:11:11

немає
59. Цибульська Евеліна Андріївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

06.12.2019

21:05:36

немає
60. Волошин Олександра Сергіївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

23.12.2019

10:08:05

Діти, в яких обоє батьків інваліди І або ІІ групи, або один з батьків інвалід І чи ІІ групи (неповна сім`я).
пільга не підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)
61. Омельчук Аліна Іванівна І група раннього віку – діти 2-го року життя

10.01.2020

08:35:45

немає
62. Голуб Аріна Ігорівна І група раннього віку – діти 2-го року життя

11.02.2020

22:20:08

Діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім`ях.
пільга не підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)
63. Куйбіда Владислав Романович І група раннього віку – діти 2-го року життя

13.02.2020

19:06:52

немає