gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні221
mod_vvisit_counterВчора769
mod_vvisit_counterЗа тиждень4782
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6202
mod_vvisit_counterЗа місяць221
mod_vvisit_counterПопередній місяць29929
mod_vvisit_counterЗагальна4449397

Зараз (20 хвилин назад): 16
Ваш IP: 44.201.68.86
,
Сьогодні: 2022-10-01 07:43

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №45 гуманітарного напрямку

Рівненської міської ради

з/п

ПІБ

Група за віком

Дата і час реєстрації

Пільги

Примітка


Білик Владислав Віталійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

28.10.2019

14:27:00

немає Зарахована

Тимощук Нікіта Сергійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

31.10.2019

12:09:25

немає Зарахована

Плюта Анастасія Ігорівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

19.11.2019

13:04:53

П.4.6.

Не підтверджена

Зарахована


Павлов Тимофій Віталійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

22.11.2019

20:47:32

П.7.

Підтверджена

12.04.2022року.

Зарахована


Шостак Софія Сергіївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

02.12.2019

14:58:55

немає Зарахована

Когут Роман Ярославович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

05.12.2019

12:41:00

немає Зарахована

Бородій Володимир Володимирович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

12.12.2019

10:39:57

немає Зарахована
1. Лясковець Микола Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

17.12.2019

10:57:12

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились

2. Конюх Поліна Павлівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

18.12.2019

15:30:48

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не додзвонились


Талайчук Євген Романович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

10.01.2020

10:14:11

немає Зарахована

Яроцький Максим Ярославович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

16.01.2020

14:14:21

немає Зарахована

Кроха Анна Юріївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

21.01.2020

17:24:24

немає Зарахована

Черняк Евеліна Іванівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

29.01.2020

18:43:37

П.6.

Не підтверджена

Зарахована


Хомутінніков Михайло Вікторович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

30.01.2020

12:03:09

немає Зарахована

Гервазюк Антоніна Віталіївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

31.01.2020

14:15:18

П.6.

Не підтверджена

Зарахована


Хоменчук Макар Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

05.02.2020

23:38:53

немає Зарахована

Баланович Олександра Вадимівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

09.02.2020

21:45:29

немає Зарахована
3. Ярошик Мілана Артемівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

10.02.2020

13:08:36

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились


Андрєєва Уляна Родіонівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

10.02.2020

14:38:25

немає Зарахована

Якимець Тимофій Максимович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

10.02.2020

22:09:56

немає Зарахована

Цимбалюк Денис Васильович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

11.02.2020

17:04:16

немає Зарахована

Юхимець Максим Валерійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

20.02.2020

10:14:15

немає Зарахована

Богданець Гордій Дмитрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

20.02.2020

13:59:27

немає Зарахована
4. Літарчук Артур Васильович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

21.02.2020

15:54:23

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились


Троян Вероніка Олександрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

25.02.2020

20:32:24

немає Зарахована

Соловей Софія Владиславівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

27.02.2020

11:24:33

немає Зарахована
5. Тоюнда Катерина Ігорівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

27.02.2020

16:08:44

П.6.

Підтверджена

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились


Сорочиц Дмитро Анатолійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

10.03.2020

14:50:29

П.4.

Не підтверджена

Зарахована


Приходько Валерія Вадимівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

11.03.2020

09:25:48

немає Зарахована

Бєлік Поліна Ігорівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

12.03.2020

20:59:13

П.6.

Підтверджена

01.09.2020року.

Зарахована


Мірошник Аліна Олексіївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

13.04.2020

12:17:54

немає Зарахована

Чорній Давид Павлович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

24.04.2020

17:08:07

немає Зарахована

Давидчук Захар Васильович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

24.04.2020

21:05:51

немає

помилка даних свідоцтва

Зарахована


Кучер Діана Олександрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

25.04.2020

10:37:28

немає Зарахована

Дмитрук Артем Романович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

28.04.2020

12:49:19

немає Зарахована

Гончарук Богдан Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

01.05.2020

12:09:01

П.7.

Підтверджена

25.03.2021року.

Зарахована


Зімін Максим Михайлович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

04.05.2020

14:23:26

немає Зарахована

Царик Соломія Андріївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

05.05.2020

17:13:25

немає Зарахована
6. Рухер Наталія Іванівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

06.05.2020

11:03:19

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не додзвоились

7. Нечипорук Андрій Петрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

02.06.2020

19:53:42

немає
8, Гурський Олексій Павлович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

02.06.2020

23:39:50

немає
9. Кравчук Матвій Вікторович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

03.06.2020

14:24:41

Першочергове зарахування відповідно до п.10 Положення про ЗДО, затвердженого Постановою  Кабінету Міністрів України від 27.01.2021 № 86.

П.6.

Підтверджена

27.06.2022року.

10. Машук Орест Антонович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

22.06.2020

17:07:08

немає
11. Козійчук Джей Нарендрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

02.07.2020

22:00:25

немає
12. Копійко Іван Єгорович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

04.07.2020

09:29:55

немає
13. Любар Анастасія Андріївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

07.07.2020

09:59:42

П.6.
Підтверджена
14. Карлюк Артем Миколайович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

08.07.2020

12:31:30

Першочергове зарахування відповідно до п.10 Положення про ЗДО, затвердженого Постановою  Кабінету Міністрів України від 27.01.2021 № 86.

пільга підтверджена (пункту 3 розділу 3 положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування в дошкільні навчальні заклади міста рівного в новій редакції)

07.06.2022року.

15. Моцер Софія Олександрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

20.07.2020

19:47:38

немає
16. Бараш Меланія Сергіївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

02.08.2020

19:23:33

немає
17. Пашко Уляна Романівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

06.08.2020

17:25:25

немає
18. Серветник Олександр Андрійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

06.08.2020

18:44:50

немає
19. Ревнюк Андрій Романович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

10.08.2020

16:43:19

П.6.

Підтверджена

онлайн

20. Яковчук Анна Олегівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

13.08.2020

10:33:08

немає
21. Беженар Матвій Євгенович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

18.08.2020

22:42:57

немає
22. Юркевич Олена Іванівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

24.08.2020

16:23:24

П.6.
Не підтверджена
23. Кіндратюк Тимофій Дмитрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

06.09.2020

19:22:44

немає
24. Парфенюк Марія Віталіївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

11.09.2020

10:08:21

П.6.
Не підтверджена
25. Парфенюк Захар Віталійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

11.09.2020

10:12:15

П.6.
Не підтверджена
26. Мізун Ілля Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

13.09.2020

23:17:02

немає
27. Войтко Богдан Павлович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

20.09.2020

22:08:41

немає

Батарєв Артем Юрійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

22.09.2020

17:24:13

П.7.

Підтверджена

18.09.2021року.

Зарахована

28. Нікітчук Максим Сергійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

23.09.2020

11:45:00

немає
29. Кірєєва Віра Олексієвна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

29.09.2020

13:03:42

немає помилка даних свідоцтва
30. Симончук Софія

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

05.10.2020

11:27:18

немає
31. Поліщук Юстина Дмитрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

06.10.2020

22:14:05

немає
32. Бухало Максим Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

08.10.2020

16:34:50

немає
33. Безкоровайна Міла Вікторівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

10.10.2020

11:53:11

немає
34. Репута Жасмін Олександрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

12.10.2020

16:04:09

П.6.
Підтверджена
35. Бредихін Марко Іллічі

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

22.10.2020

08:46:19

немає
36. Гречич Анна Василівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

24.10.2020

20:35:49

немає
37. Вотченіков Тимофій Дмитрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

06.11.2020

20:29:38

П.7.

Підтверджена

13.11.2020року.

38. Ящук Матвій Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

11.11.2020

19:27:49

немає
39. Фуртас Александра Кшиштофівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

27.11.2020

13:14:55

П.6.
Не підтверджена
40. Красій Лілія Віталіївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

02.12.2020

15:12:05

П.7.

Підтверджена

03.12.2020року.

41. Западня Анастасія Олександрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

11.12.2020

22:16:02

немає
42. Польова Маргарита Михайлівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

15.12.2020

10:06:42

немає
43. Ковальчук Емілія Богданівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

14.01.2021

17:09:27

немає
44. Ковальчук Іван Олегович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

27.01.2021

22:50:04

немає
45. Потоцька Дарія Антонівна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

26.02.2021

17:32:23

П.6.
Не підтверджена
46. Поліщук Софія Юріївна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

24.03.2021

13:12:06

П.6.
Підтверджена
47. Бащук Тимофій Романович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

20.04.2021

15:35:41

немає
48. Шолудько Кирил Олегович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

24.04.2021

16:58:17

немає
49. Гудима Матвій Андрійович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

25.04.2021

14:44:41

немає
50. Туран Емілія Віталівна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

19.05.2021

15:35:48

немає
51. Лагодюк Ірина Олегівна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

20.05.2021

11:06:12

немає
52. Марчук Назар Віталійович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

24.05.2021

14:38:04

немає
53. Маклаков Твмур Олександрович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

22.09.2021

20:15:51

немає
54. Добровольський Ерік Миколайович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

19.11.2021

12:52:33

П.2.
Підтверджена
55. Петрів Дмитрій Андрійович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

25.01.2022

12:24:31

немає
56. Кукрудза Іван Володимирович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

10.02.2022

12:29:36

П.7.

Підтверджена

10.02.2022року.