gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні249
mod_vvisit_counterВчора769
mod_vvisit_counterЗа тиждень4810
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6202
mod_vvisit_counterЗа місяць249
mod_vvisit_counterПопередній місяць29929
mod_vvisit_counterЗагальна4449425

Зараз (20 хвилин назад): 10
Ваш IP: 44.201.68.86
,
Сьогодні: 2022-10-01 08:48

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) №11 інтелектуального напрямку

Рівненської міської ради

з/п

ПІБ

Група за віком

Дата і час реєстрації

Пільги

Примітка


Романович Марта Романівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

07.10.2019

11:50:32

немає Зарахована

Федась Роман Володимирович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

19.11.2019

15:51:15

немає Зарахована

Трушев Владислав Дмитрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

20.01.2020

16:00:04

немає Зарахована
1. Андрошулік Ярослав Леонідович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

22.01.2020

14:59:34

немає Залишається в черзі на наступний рік (2023)

Заружко Дарина Олександрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

11.02.2020

15:00:27

немає Зарахована

Мельничук Софія Сергіївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

18.02.2020

20:34:27

немає Зарахована

Ханенко Олександр Юрійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

28.02.2020

17:07:03

немає Зарахована

Зайчук Дарина Віталіївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

07.03.2020

17:12:48

немає Зарахована

Онищук Денис Сергійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

28.03.2020

10:38:35

немає Зарахована

Калініна Олександра Євгенівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

04.05.2020

11:47:14

немає Зарахована

Галан Лук'ян Олегович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

12.05.2020

17:49:11

П.7.

Не підтверджена

Зарахована


Левчик Михайло Русланович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

20.05.2020

12:02:13

немає Зарахована

Рогоза Вікторія Максимівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

22.05.2020

15:36:46

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились

З'явились 06.09.2022року.

Зарахована


Климук Давид Олексійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

13.06.2020

22:43:23

немає Зарахована

Солімчук Віталіна Вікторівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

16.06.2020

11:58:14

немає Зарахована

Борейчук Анастасія Віталіївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

22.06.2020

17:31:12

немає Зарахована

Жадан Філіп Анатолійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

16.07.2020

20:20:52

немає Зарахована

Кононець Юрій Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

27.07.2020

18:17:57

немає Зарахована

Бойчук Матвій Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

04.08.2020

20:03:58

немає Зарахована

Яремко Емма Юріївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

22.08.2020

20:59:35

немає Зарахована
2. Кубай Максим Віталійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

27.08.2020

11:13:47

немає Залишається в черзі на наступний рік (2023)
3. Гомн Марк Максимович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

28.08.2020

13:50:07

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились


Максименко Олександр Володимирович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

02.09.2020

09:48:46

немає Зарахована

Гоч Софія Олександрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

18.09.2020

09:16:35

П.6.

Не підтверджена

Зарахована

4. Літковець Софія Володимирівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

24.09.2020

09:48:05

немає Залишається в черзі на наступний рік (2023)

Гайдук Олексій Романович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

12.10.2020

17:33:11

немає Зарахована

Голодько Дарина Олександрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

16.10.2020

11:34:49

немає Зарахована
5. Александров Лука Ігорович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

17.11.2020

12:46:25

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились


Оголенко Зорян Олегович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

20.11.2020

17:50:50

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились

З'явились 06.09.2022року.

Зарахована

6. Яцута Тимофій Артемович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

30.11.2020

12:03:42

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились


Іллін Кирило Вадимович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

30.11.2020

14:39:56

немає Зарахована

Старушик Кирило Іванович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

02.12.2020

16:44:02

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились

З'явились 06.09.2022року.

Зарахована

7. Степанюк Олександра Тарасівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

28.12.2020

20:01:59

П.7.

Підтверджена

29.12.2020року.

Залишається в черзі на наступний рік (2023)


Кошиль Давид Андрійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

04.01.2021

13:18:42

немає Зарахована

Ціон Роман Олександрович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

11.01.2021

19:11:26

П.7.

Підтверджена

11.01.2021року.

Зарахована

8. Прончук Дамір Максимович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

17.01.2021

16:57:31

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились


Котелюх Юліанна Михайлівна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

18.01.2021

15:28:04

П.6.

Не підтверджена

Зарахована

9. Лук'янчук Марія Олександрівна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

22.01.2021

21:16:42

немає Залишається в черзі на наступний рік (2023)

Плисюк Олексій Володимирович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

23.01.2021

09:50:28

немає Зарахована
10. Махнюк Меліса Олександрівна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

07.02.2021

20:27:21

немає
Залишається в черзі на наступний рік (2023)
11. Хусейн Орест абдулрахман ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

01.03.2021

20:41:24

П.6.

Не підтверджена

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

відсутній зв'язок


Кузьмін Євгеній Олександрович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

10.03.2021

12:10:05

немає Зарахована
12. Басистий Матвій Іванович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

20.03.2021

23:08:39

немає Залишається в черзі на наступний рік (2023)

Андріюк Анастасія Миколаївна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

28.03.2021

18:58:32

немає Зарахована

Сваволя Арсен Ростиславович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

28.04.2021

17:25:42

П.7.

Підтверджена

05.09.2022року.

Зарахована

13. Макарчук Емілія Сергіївна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

15.05.2021

17:25:38

немає Залишається в черзі на наступний рік (2023)
14. Чумак Василина Михайлівна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

26.05.2021

20:03:36

немає Залишається в черзі на наступний рік (2023)

Мельник Станіслав Ігорович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

06.08.2021

15:51:27

Першочергове зарахування відповідно до п.10 Положення про ЗДО, затвердженого Постановою  Кабінету Міністрів України від 27.01.2021 № 86.

Підтверджена

Зарахована


Кондратюк Тетяна Андріївна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

15.08.2021

00:31:48

немає Зарахована
15. Гурба Ярослава Олександровна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

31.08.2021

10:23:14

П.7.

Підтверджена

17.11.2021року

Залишається в черзі на наступний рік (2023)

16. Кушнерчук Соломія Антонівна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

13.09.2021

14:36:31

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились

17. Лелях Лука Васильович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

20.09.2021

08:15:52

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Не з'явились


Андрійчук Максиміліан Олександрович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

10.11.2021

23:36:23

немає

Зарахована

18. Мартинюк Олександр Віталійович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

27.09.2022

12:00:02

немає Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО