gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні65
mod_vvisit_counterВчора516
mod_vvisit_counterЗа тиждень65
mod_vvisit_counterПопередній тиждень4501
mod_vvisit_counterЗа місяць1230
mod_vvisit_counterПопередній місяць29082
mod_vvisit_counterЗагальна4375533

Зараз (20 хвилин назад): 7
Ваш IP: 44.192.94.86
,
Сьогодні: 2022-07-03 03:02

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1 Рівненської міської ради

з/п

ПІБ

Група за віком

Дата і час реєстрації

Пільги

Примітка


Зубкович Єлизавета В'ячеславівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

16.11.2019

10:16:49

немає

Зарахована

1. Черненков Тимофій Андрійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

29.11.2019

09:49:00

П.6.

Не підтверджена

Залишається в черзі на наступний рік (2023)


Яковчук Олексій Сергійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

03.12.2019

10:39:03

П.6.

Не підтверджена

Зарахована


Кулакевич Софія Василівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

09.12.2019

11:37:36

немає Зарахована

Сарган Анна Миколаївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

14.02.2020

22:52:13

немає Зарахована

Ящук Даніель Романович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

17.02.2020

12:20:45

немає Зарахована
2. Гайбонюк Христина Вадимівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

27.02.2020

22:39:50

немає Залишається в черзі на наступний рік (2023)

Йолушкіна Валоерія Едуардівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

05.03.2020

12:57:35

немає Зарахована

Гордійчук Христина Дмитрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

24.03.2020

14:28:33

П.7.

Підтверджена

Зарахована


Пузирко Ігор Віталійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

03.04.2020

16:36:28

немає Зарахована

Казмірчук Софія Олександрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

08.04.2020

16:06:59

немає Зарахована

Лозанюк Соломія Олександрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

19.05.2020

19:53:12

немає Зарахована

Захаров Роман Юрійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

02.06.2020

20:38:01

немає Зарахована

Самчук Соломія Олександрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

26.06.2020

11:33:39

немає Зарахована

Заєць Максим Ігорович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

04.07.2020

14:19:16

немає Зарахована

Ярмолюк Марк Віталійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

10.07.2020

12:27:42

немає Зарахована

Домбровський Назар Сергійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

28.07.2020

19:37:10

немає Зарахована

Наумчук Катерина Вікторівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

03.08.2020

20:50:40

немає Зарахована

Величко Олександра Олександрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

17.08.2020

14:07:06

немає Зарахована
3. Дубовський Єгор Сергійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

19.08.2020

23:36:02

немає Залишається в черзі на наступний рік (2023)
4. Авраменко Нікіта Сергійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

27.08.2020

09:39:51

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Візсутній зв'язок

5. Подолянчук Михайло Олегович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

27.08.2020

09:49:09

немає Залишається в черзі на наступний рік (2023)

Гай Дем'ян Владиславович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

17.09.2020

12:45:06

немає Зарахована
6. Целюх Вікторія Юріївна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

25.09.2020

09:52:02

немає

Очікуйте на дзвінок від директора ЗДО

Візсутній зв'язок


Дудій Анна В'ячеславівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

04.10.2020

13:38:15

немає Зарахована
7. Колесніков Ян Ігорович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

07.10.2020

15:54:16

немає Залишається в черзі на наступний рік (2023)

Ізмалков Богдан Русланович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

13.10.2020

16:42:23

немає Зарахована
8. Міняйло Марк Віталійович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

30.10.2020

10:14:03

немає
9. Тимошенко Ніколь Романівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

02.11.2020

21:03:49

немає
10. Шанковський Давид Ілліч

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

22.11.2020

12:29:37

П.6.
Не підтверджена
11. Шиловський Арсен Олександрович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

23.11.2020

09:18:22

немає
12. Наконечний Кирил Русланович

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

10.12.2020

11:19:46

немає
13. Труш Єва Олександрівна

ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

26.12.2020

14:41:53

немає
14. Вакуліч Дмитро Олександрович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

18.01.2021

12:35:19

немає
15. Маєвський Любомир Миколайович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

29.01.2021

14:55:01

П.6.

Підтверджена

Залишається в черзі на наступний рік (2023)

16. Карпенко Марія Андріївна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

11.02.2021

12:00:33

немає
17. Ткачук Маргарита Сергіївна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

18.02.2021

22:35:42

немає
18. Максимчук Ян Максимович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

08.08.2021

12:30:21

немає
19. Вознюк Аріна Павлівна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

12.08.2021

11:31:57

немає
20. Муха Данило Романович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

25.08.2021

15:03:42

немає
21. Яремчук Тимофій Іванович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

07.09.2021

11:45:55

П.4.6.
Не підтверджена
22. Котовський Дмитро Сергійович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

03.10.2021

19:39:09

П.7.

Підтверджена

04.10.2021року.

Залишається в черзі на наступний рік (2023)

23. Герусь Мілана Юріївна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

08.12.2021

09:09:53

П.6.
Не підтверджена
24. Жежук Микола Васильович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

08.01.2022

21:10:54

П.7.
Не підтверджена

Самко Ярослав Сергійович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

14.02.2022

16:12:16

Першочергове зарахування відповідно до п.10 Положення про ЗДО, затвердженого Постановою  Кабінету Міністрів України від 27.01.2021 № 86.

Підтверджена

14.02.2022року.

Зарахована

25. Коржик Мілана Іванівна ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

18.05.2022

12:50:10

немає
26. Кравчук Захар Романович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

06.06.2022

14:17:12

П.6.
Не підтверджена
27. Фурсяк Олександер Віталійович ІІ група раннього віку – діти 3-го року життя

07.06.2022

14:05:29

немає