gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні199
mod_vvisit_counterВчора769
mod_vvisit_counterЗа тиждень4760
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6202
mod_vvisit_counterЗа місяць199
mod_vvisit_counterПопередній місяць29929
mod_vvisit_counterЗагальна4449375

Зараз (20 хвилин назад): 9
Ваш IP: 44.201.68.86
,
Сьогодні: 2022-10-01 07:13

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №45 гуманітарного напрямку

Рівненської міської ради

з/п

ПІБ

Група за віком

Дата і час реєстрації

Пільги

Примітка

1. Синіцький Максим Володимирович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

01.10.2020

11:04:02

П.7.

Підтверджена

01.10.2020року.

2. Шевчук Максим Володимирович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

08.10.2020

09:52:18

немає
3. Стельмах Матвій Романович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

12.10.2020

12:53:07

немає
4. Берднік Софія Олександрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

20.10.2020

10:59:10

немає
5. Василець Злата Вікторівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

02.11.2020

06:08:55

П.6.
Підтверджена
6. Василець Мілана Вікторівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

02.11.2020

06:11:33

П.6.
Підтверджена
7. Приходько Ілля Іванович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

16.11.2020

22:30:24

немає
8. Ткачук Олександр Юрійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

21.12.2020

10:27:46

немає
9. Іваніцький Любомир Андрійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

24.12.2020

15:36:40

немає
10. Федорась Софія Сергіївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

04.01.2021

13:56:53

П.6. Підтверджена
11. Гавазюк Макар Олексійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

16.02.2021

14:49:11

немає
12. Старостюк Мілана Федорівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

17.02.2021

19:33:17

немає
13. Іваськів Денис Андрійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

20.02.2021

19:05:27

немає
14. Федорчук Емілія Олегівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

06.03.2021

08:22:52

П.6.
Не підтверджена
15. Семенюк Ілля Ігорович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

06.03.2021

19:47:01

немає
16. Гаврилюк Ірина Олександрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

18.03.2021

14:19:56

П.7.

Підтверджена

18.03.2021року.

17. Хімін Макар Володимирович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

18.03.2021

16:33:10

немає
18. Рачкелюк Ірина Ігорівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

22.03.2021

16:34:52

немає
19. Шокало Марта Анатоліївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

22.03.2021

20:39:42

немає
20. Кірічок Даніель Дмитрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

26.03.2021

20:31:08

немає
21. Нечипорук Аріна Василівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

26.03.2021

00:23:24

немає
22. Федоров Петро Миколайович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

29.03.2021

02:26:48

немає
23. Шандалюк Мілана Павлівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

01.04.2021

11:50:04

немає
24. Савчук Аліна Олегівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

05.04.2021

15:24:26

немає
25. Яроцька Мілана Олександрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

07.04.2021

13:59:25

немає
26. Сичевська Валерія Володимирівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

16.04.2021

18:11:10

немає
27. Белаш Тимофій Романович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

19.04.2021

13:00:02

немає
28. Пашко Богдан Анатолійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

22.04.2021

16:49:03

немає
29. Емір Фідан

І група раннього віку – діти 2-го року життя

29.04.2021

14:48:20

немає
30. Мацях Захар Андрійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

29.04.2021

19:34:31

немає
31. Сич Мілана Павлівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

07.05.2021

11:25:16

П.6.
Підтверджена
32. Сич Поліна Павлівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

07.05.2021

11:32:17

П.6.
Підтверджена
33. Зінкевич Захар Олександрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

12.05.2021

09:15:46

немає
34. Цапук Меланія Миколаївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

13.05.2021

19:49:35

немає
35. Коваль Злата Ярославівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

25.05.2021

09:53:55

немає
36. Казьмірчук Дем'ян Петрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

25.05.2021

13:12:29

немає
37. Головко Марк Олександрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

03.06.2021

08:48:02

немає
38. Луцюк Павло Юрійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

06.06.2021

22:58:33

немає
39. Грицак Роман Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

07.06.2021

12:30:12

немає
40. Денищук Валентин Романович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

16.06.2021

21:48:50

П.7.
Не підтверджена
41. Шварц Владислав Назарович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

24.06.2021

11:29:42

П.7.

Підтверджена

06.07.2021року.

42. Гордійчук Михайло Олександрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

24.06.2021

17:15:23

П.7. Не підтверджена
43. Кудрик Юлія Дмитрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

02.07.2021

19:12:45

немає
44. Місковець Дмитро Максимович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

05.07.2021

17:47:58

немає
45. Наконечна Марта Володимирівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

29.07.2021

17:57:52

немає
46. Дядик Вероніка Вадимівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

30.07.2021

17:03:37

П.7.
Не підтверджена
47. Сивук Юрій Романович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

03.08.2021

12:23:53

немає
48. Колобова Соломія Ярославівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

04.08.2021

19:49:23

немає
49. Павлущик Марк Олександрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

11.08.2021

23:31:28

немає
50. Клименко Вадим Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

16.08.2021

19:15:31

немає
51. Грищенко Февронія Василівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

21.08.2021

12:39:09

немає
52. Ярий Роман Олегович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

25.08.2021

12:11:38

немає
53. Голосюк Володимир Глібович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

27.08.2021

14:16:13

немає
54. Чорній Софія Павлівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

30.08.2021

16:26:49

немає
55. Бас Юстина Павлівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

31.08.2021

12:12:45

немає
56. Осмолик Вікторія Назаріївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

01.09.2021

18:43:31

П.7.

Підтверджена

02.09.2021року.

57. Рибачок Владислава Олександрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

01.09.2021

22:01:18

П.6.
Не підтверджена
58. Полюхович Іван Ігорович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

02.09.2021

07:27:01

немає
59. Джумига Мілана Юріївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

02.09.2021

23:59:19

немає
60. Мотиль Платон

І група раннього віку – діти 2-го року життя

11.09.2021

10:24:41

немає
61. Приходько Поліна Вадимівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

14.09.2021

11:17:40

немає
62. Мірзаєв Макар Миколайович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

14.09.2021

14:26:15

П.7.

Підтверджена

19.05.2022року.

63. Книш Тимофій Андрійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

14.09.2021

21:52:36

немає
64. Васирук Емілія Сергіївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

20.09.2021

14:09:37

немає
65. Мельничук Матвій Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

21.09.2021

22:04:11

немає
66. Адамчук Дарина Тарасівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

22.09.2021

14:42:57

немає
67. Командік Ангеліна Євгеніївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

28.09.2021

22:24:47

немає
68. Дацюк Ніколь Еріківна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

01.10.2021

19:34:10

немає
69. Лешундак Тома Тарасівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

15.10.2021

20:05:45

немає
70. Курсик Марк Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

24.10.2021

12:51:20

немає
71. Грицюк Антоній Олександрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

09.11.2021

12:44:38

немає
72. Шуляр Діана Денисівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

20.11.2021

20:17:03

немає
73. Беляновська Аріна Романівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

23.11.2021

22:54:30

немає
74. Борисюк Михайло Вікторович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

26.11.2021

11:46:21

немає
75. Корпач Ярослав Юрійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

15.12.2021

13:17:28

немає
76. Токарчук Дар'я Вадимівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

23.12.2021

11:30:22

немає
77. Осадчук Роман Володимирович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

26.12.2021

11:13:26

немає
78. Селезень Вікторія Олександрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

30.12.2021

10:17:35

немає
79. Шпак Злата Олександрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

06.01.2022

09:52:01

немає
80. Куріч Данило Леонідович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

10.01.2022

19:50:45

немає
81. Лопацький Матвій Віталійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

20.01.2022

14:09:48

немає
82. Чернега Сергій Іванович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

31.01.2022

20:40:31

немає
83. Жуковська Вероніка Адамівна І група раннього віку – діти 2-го року життя

10.02.2022

17:15:09

П.6.7.
Не підтверджена
84. Шостак Роман Сергійович І група раннього віку – діти 2-го року життя

16.02.2022

20:10:50

немає
85. Сидорова Мар'яна Вікторівна І група раннього віку – діти 2-го року життя

12:04:2022

20:14:35

немає
86. Сологуб Максим Олександрович І група раннього віку – діти 2-го року життя

29.04.2022

19:07:08

немає
87. Шевченко Ілона Дмитрівна І група раннього віку – діти 2-го року життя

22.08.2022

13:15:48

П.7.

Підтверджена

05.09.2022року.

88. Остапюк Богдан Максимович І група раннього віку – діти 2-го року життя

12.09.2022

14:06:14

немає