gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні238
mod_vvisit_counterВчора769
mod_vvisit_counterЗа тиждень4799
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6202
mod_vvisit_counterЗа місяць238
mod_vvisit_counterПопередній місяць29929
mod_vvisit_counterЗагальна4449414

Зараз (20 хвилин назад): 12
Ваш IP: 44.201.68.86
,
Сьогодні: 2022-10-01 08:23

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) №11 інтелектуального напрямку

Рівненської міської ради

№.

з/п

ПІБ

Група за віком

Дата і час реєстрації

Пільги

Примітка

1. Стельмах Соломія Олегівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

12.12.2020

11:05:32

немає
2. Савюк Мія Денисівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

12.02.2021

17:56:47

немає
3. Кельник Анна Едуардівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

28.02.2021

11:49:39

немає

4.

Дубич Поліна Олександрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

30.03.2021

19:45:22

немає
5. Шевчик Дем'ян Павлович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

09.04.2021

11:05:31

П.6.
Не підтверджена
6. Максай Володимир Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

09.04.2021

22:41:08

П.7.

Підтверджена

19.04.2021року.

7. Русін Святослав Ярославович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

14.04.2021

20:45:36

П.7.

Підтверджена

19.06.2021року.

8. Боровська Кіра Ігорівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

15.05.2021

11:21:08

П.7.

Підтверджена

21.05.2021року.

9. Бондарук Давид Володимирович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

23.05.2021

12:13:44

немає
10. Овсійчук Уляна Миколаївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

23.05.2021

21:40:18

П.6.
Не підтверджена
11. Каленик Ярослав Олександрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

24.05.2021

08:20:51

П.6.
Не підтверджена
12. Лучковський Богдан Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

26.05.2021

10:42:26

немає
13. Карінцева Маргарита Ростиславівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

12.06.2021

13:56:38

немає
14. Дзівак Даниїл Євгенович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

20.06.2021

20:55:54

П.6.
Не підтверджена
15. Калюжинська Тетяна Вячеславівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

03.07.2021

09:36:35

немає
16. Мазурок Анастасія Мирославівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

15.07.2021

07:35:22

немає
17. Шевчук Єва Вікторівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

03.08.2021

09:20:41

немає
18. Гриб Артем Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

10.08.2021

13:32:09

немає
19. Козленко Олексій Іванович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

26.08.2021

13:28:33

П.7.

Підтверджена

12.05.2022року.

20. Зарічнюк Андрій Іванович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

31.08.2021

09:11:01

П.7.
Не підтверджена
21. Блонська Алевтина Михайлівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

14.09.2021

12:06:42

немає
22. Данькевич Макар Олександрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

24.09.2021

09:31:39

немає
23. Кичан Нікіта Артемович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

28.09.2021

15:25:58

немає
24. Хомич Стефанія Віталіївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

30.09.2021

12:49:05

немає
25. Макарчук Тимур Андрійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

09.10.2021

10:32:19

П.5.
Не підтверджена
26. Дзвінка Дмитро Тарасович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

21.10.2021

11:48:12

П.7.
Не підтверджена
27. Лукашевич Владислав Павлович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

01.12.2021

10:36:47

немає
28. Яковець Марія Дмитрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

06.12.2021

15:05:52

немає
29. Солов'янчук Аделіна Артемівна І група раннього віку – діти 2-го року життя

09.04.2022

10:16:37

П.7.

Підтверджена

09.04.2022року.

30. Козачок Захар Михайлович І група раннього віку – діти 2-го року життя

04.08.2022

11:55:47

немає
31. Довгополюк Назар Тарасович І група раннього віку – діти 2-го року життя

10.08.2022

15:10:58

немає
32. Василюк Аміна Олександрівна І група раннього віку – діти 2-го року життя

23.08.2022

13:30:58

немає