gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні38
mod_vvisit_counterВчора516
mod_vvisit_counterЗа тиждень3933
mod_vvisit_counterПопередній тиждень5478
mod_vvisit_counterЗа місяць1203
mod_vvisit_counterПопередній місяць29082
mod_vvisit_counterЗагальна4375506

Зараз (20 хвилин назад): 10
Ваш IP: 44.192.94.86
,
Сьогодні: 2022-07-03 01:50

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1 Рівненської міської ради

з/п

ПІБ

Група за віком

Дата і час реєстрації

Пільги

Примітка

1. Величко Ірма Сергіївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

18.01.2021

11:49:18

немає
2. Артюх Тимофій Денисович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

24.01.2021

22:42:21

немає
3. Сергійчук Сергій Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

04.02.2021

10:09:14

немає
4. Соболевський Орест Сергійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

10.02.2021

21:14:02

немає
5. Ареф'єва Дарія Миколаївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

25.02.2021

18:23:45

немає
6. Мосійчук Софія Артемівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

25.02.2021

19:51:33

немає
7. Соколовська Софія Ярославівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

28.02.2021

17:05:37

немає
8. Середюк Тимофій Назарович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

11.03.2021

16:39:40

немає
9. Кулик Данило Тарасович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

13.03.2021

19:51:21

немає помилка свідоцтва
10. Черепович Дмитро Олександрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

20.03.2021

17:10:08

немає
11. Хомяк Володимир Віталійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

09.04.2021

21:51:19

немає
12. Сельніцин Марк Олександрович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

29.04.2021

09:42:35

немає
13. Проскурко Емілія Анатоліївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

07.05.2021

16:40:41

немає
14. Полюхович Денис Юрійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

31.05.2021

17:25:35

немає
15. Косарєв Олександр Григорович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

05.06.2021

10:25:57

немає
16. Сардига Варвара Іллівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

07.06.2021

16:29:49

немає
17. Лємаєва Поліна Сергіївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

14.06.2021

15:07:27

немає
18. Кравчук Даніела Богданівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

25.06.2021

13:29:54

немає
19. Вітрук Єва Олександрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

03.07.2021

16:15:17

П.6.
Не підтверджена
20. Прудивус Макар Олегович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

11.07.2021

14:22:05

немає
21. Соловей Емма Романівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

15.07.2021

11:47:24

немає
22. Ліщенко Аріна Андріївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

04.08.2021

15:51:37

немає
23. Рудчук Дмитро Андрійович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

31.08.2021

18:58:58

немає
24. Овсійчук Матвій Васильович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

01.09.2021

19:52:14

немає
25. Кундрай Ділара Валеріївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

06.09.2021

13:04:26

немає
26. Веремчук Евеліна Валеріївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

01.10.2021

12:28:00

немає
27. Йолушкін Макар Едуардович

І група раннього віку – діти 2-го року життя

22.10.2021

17:35:16

немає
28. Мудик Агата Анатоліївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

25.10.2021

17:42:28

немає
29. Ващишина Софія Сергіївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

26.10.2021

02:48:29

П.4.
Не підтверджена
30. Карабанова Адріана Дмитрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

07.11.2021

15:59:43

немає
31. Домащук Мадлен Дмитрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

09.11.2021

11:08:40

немає
32. Бандура Марта Дмитрівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

02.12.2021

09:06:54

П.6.
Підтверджена
33. Михалюк Меліса Олегівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

08.12.2021

14:10:27

немає
34. Антончук Тея Дмитріївна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

24.12.2021

20:58:36

немає
35. Левчук Мілана Олегівна

І група раннього віку – діти 2-го року життя

08.01.2022

18:27:42

немає
36. Губиш Тимофій Романович І група раннього віку – діти 2-го року життя

06.04.2022

00:01:00

немає