gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні39
mod_vvisit_counterВчора516
mod_vvisit_counterЗа тиждень3934
mod_vvisit_counterПопередній тиждень5478
mod_vvisit_counterЗа місяць1204
mod_vvisit_counterПопередній місяць29082
mod_vvisit_counterЗагальна4375507

Зараз (20 хвилин назад): 9
Ваш IP: 44.192.94.86
,
Сьогодні: 2022-07-03 01:52

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №47 «Ладоньки»

Адреса: 33003, м. Рівне , вул. Гайдамацька  15

Контактні дані: т. 65-17-89, 65-18-01

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Сайт: dnz47.rosvita.rv.ua

Директор -  Прокопчук Надія Іванівна

Режим роботи закладу: 6 груп – 10,5 годин; 7груп – 12годин

Кількість груп: 13, з них раннього віку (2-3 роки)  – 3 групи, молодшого дошкільного віку (4-5 років)  – 6 груп, старшого дошкільного віку (6 років) – 4 групи.

Основними напрямками  освітньої діяльності є формування маленького громадянина на засадах народознавче – краєзнавчого принципу; використання етнопедагогіки, педагогічної системи С.Русової, впровадження сучасних новітніх технологій; забезпечення  розвитку дітей, задоволення потреб та інтересів кожної дитини, запитів сім'ї і суспільства, шляхом створення ефективного освітнього середовища (на основі компетентнісного підходу, принципів гуманізації та демократизації педагогічного процесу) для формування оптимального рівня компетентності дошкільнят.

Ми будуємо свою роботу за формулою: діти + сім'я + педагоги = Співтовариство. Основою нашої взаємодії є вміння вислухати, відчути проблеми, спонукати до творення, корекції виниклих проблем. Взаємодія будується на принципах взаєморозуміння, взаємної поваги та довіри, підтримки та партнерства, взаємовідповідальності.

В кожній віковій групі створено сучасне, динамічне розвивальне середовище дитячого простору. В закладі обладнано музичну та спортивну залу, кімната психологічної релаксації, міні – музеї,  методичний, психологічний кабінети,   медичний блок.

Територія дошкільного закладу включає в себе зони активного відпочинку на внутрішньому дворику, обладнаному спортивному майданчику, та ігрових майданчиках.

З метою розвитку індивідуальних здібностей дітей, за бажанням батьків, надаються додаткові освітні послуги понад обсяг Базового компонента дошкільної освіти через організацію гуртків з хореографії, англійської мови, зображувальної  діяльності з елементами «сенд-арту», раннє навчання читання за методикою М.Зайцева, та «Здоров’ячок» групи раннього віку.

Педагогічний склад: 29педагогів, з них : вихователь – методист – 1, практичний психолог – 1, музичні керівники – 3 ,інструктор з фізкультури  – 1, вихователів – 23.

Презентація закладу дошкільної освіти Переглянути...

Проектна потужність - 235  дітей.

Наявність вільних місць

Електронна черга в садок