gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні90
mod_vvisit_counterВчора1893
mod_vvisit_counterЗа тиждень1983
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9926
mod_vvisit_counterЗа місяць17072
mod_vvisit_counterПопередній місяць45974
mod_vvisit_counterЗагальна2526385

Зараз (20 хвилин назад): 4
Ваш IP: 54.166.181.58
,
Сьогодні: 2018-11-13 02:42

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Дошкільний  навчальний  заклад  ясла-садок №42  “Калинонька”

Адреса: 33024,м.Рівне, вулиця Макарова, 32

Контактні  дані: 64-10-69, 64-12-74

Електронна  адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Сайт: kalunka.rv.ua/

Завідувач - Величко Наталія Миколаївна

Режим  роботи  закладу:  з7.30 до 18.00. Чергові  групи з 7.00 до 19.00.

Кількість  груп: 12, з них 2 групи для дітей   раннього  віку, 7 груп для  діте  молодшого  дошкільного  віку, 3 групи для дітей старшого дошкільного віку.

Основні  напрямки  освітньої  діяльності: збереження  та  зміцнення   здоров’я дітей шляхом  впровадження  здоров’язбережувальних  та здоров’яформувальних технологій;  здійснення  особистісно-орієнтованого підходу в процесі виховання, навчання  та  розвитку  дошкільників на засадах інтеграції;  формування  життєвої компетентності, цілісного  сприйняття навколишнього  світу у всіх його взаємозв’язках та взаємовідносинах;  формування засад громадянської свідомості у дітей дошкільного віку шляхом інтеграції  національного, правового, морального  виховання  та  соціального  розвиток особистості; відродження духовного потенціалу сучасної родини на християнських засадах.

В закладі облаштовані музична, спортивна зали, кімната психологічної релаксації, ігрові та спортивний майданчики.  Для саморозвитку, самовдосконалення та самореалізації можливостей кожної дитини у группах облаштовані розвивальні предметно-ігрові осередки.  Великі можливості для патріотичного виховання, прищеплення любові до рідного краю дало створення в ДНЗ міні-музеїв(або етнокуточків): куточок державної символіки, куточок рослинної символіки, історичний куточок, побут українського села, куточок ознайомлення з національним одягом, вишивкою різних регіонів України, Рівне на межі тисячоліття.

В ДНЗ працюють гуртки і студії за інтересами: вокальний ансамбль “Веселі співаночки”, зображувальна студія “Олівець-малювець”, горизонтальний пластичний балет, “Школа чеснот юного українця”, гурток “Фантазія і творчість”(ТРВЗ). З метою забезпечення природних здібностей і задатків дітей в дошкільному закладі введені додаткові освітні послуги з англійської мови і хореографії.

Педагогічний склад: 30 педагогів, з них вихователь-методист, практичний психолог, інструктор з фізичної культури, 3 музкерівника, логопед, 23 вихователі.

Презентація закладу дошкільної освіти Переглянути...

Проектна потужність - 270  дітей.

Наявність вільних місць

Електронна черга в садок