gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні427
mod_vvisit_counterВчора826
mod_vvisit_counterЗа тиждень427
mod_vvisit_counterПопередній тиждень6237
mod_vvisit_counterЗа місяць23445
mod_vvisit_counterПопередній місяць19378
mod_vvisit_counterЗагальна4492804

Зараз (20 хвилин назад): 13
Ваш IP: 18.232.127.73
,
Сьогодні: 2022-11-27 13:00

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №22 інтелектуального напрямку

Рівненської міської ради

Адреса: 33014, м. Рівне, вул. Княгині Ольги, 12а,

Контактні дані: тел. 63-48-94

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Сайт: dyvosvit.rv.ua

Директор - Войтович Ірина В’ячеславівна

Режим роботи закладу: з 7:00 год. до 19:00год (10,5 годин – 2 групи, 12 годин – 2 групи).

Кількість груп: 4, з них - раннього віку – 1 група та дошкільного віку – 3 групи.

Основні напрямки освітньої діяльності закладу: оновлення змісту освітнього процесу на засадах особистісно-розвивальної взаємодії дорослого і дітей через використання проективних технологій; формування психолого-педагогічної та інноваційної компетентності педагогів, позитивної «Я-Концепції», потреби в інноваційній діяльності; формування у дітей свідомого розуміння здорового способу життя через використання здоров’яформувальних та здоров’язбережувальних  технологій; створення сучасного багатофункціонального предметно-розвивального середовища з метою саморозвитку та самовдосконалення кожної дитини; інтелектуалізація особистісного розвитку дошкільника, формування пізнавальної активності шляхом використання інноваційних технологій, методу проектно-дослідницької діяльності; формування життєвої компетентності, цілісного сприйняття  навколишнього світу у всіх його взаємозв’язках та взаємовідносинах згідно вимог Базового компоненту дошкільної освіту.

В ЗДО створені умови для психологічного  та емоційного комфорту дошкільнят. Естетично облаштований музичний зал, медичний кабінет.

Для саморозвитку, самовдосконалення та самореалізації можливостей кожної дитини у групах облаштовані розвивальні предметно-ігрові осередки.

Розвитку здібностей дітей в ЗДО сприяють гуртки: «Англійської мови», «Навчання раннього читання за методикою М.Зайцева», «Логіко-математичні ігри», «Образотворчість», «Комп’ютерна грамота».

Педагогічний склад: вихователь – 8 чол., інструктор з фізкультури – 1чол., музичний керівник – 1 чол., практичний психолог-1чол.

Презентація закладу дошкільної освіти Переглянути...

Проектна потужність – 75 дітей.

Наявність вільних місць

Електронна черга в садок