gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1131
mod_vvisit_counterВчора1459
mod_vvisit_counterЗа тиждень2590
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10038
mod_vvisit_counterЗа місяць27291
mod_vvisit_counterПопередній місяць35282
mod_vvisit_counterЗагальна2912429

Зараз (20 хвилин назад): 20
Ваш IP: 3.226.243.130
,
Сьогодні: 2019-09-17 19:42

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) №11 інтелектуального напрямку

Рівненської міської ради

Адреса: 33001, м.Рівне, вул. Дорошенка, 41.

Контактні дані: т. 5-70-91, 400-305

Електронна адреса: DNZ – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Веб – сайтerudyt.rv.ua/index.php

Директор - Єфімчук Марія Олександрівна

Режим роботи закладу: 5 груп працюють за  10.30 - годинним режимом,

6 груп за 12 – годинним режимом.

Кількість груп: 11, з них 2 групи раннього віку, 3 групи молодшого віку, 3 групи середнього віку, 3 групи старшого дошкільного віку.

Основні напрямки освітньої діяльності: забезпечення всебічного розвитку пізнавально-активної,  інтелектуально - розвиненої ,  соціально - адаптованої, фізично здорової особистості, цілісного підходу до розвитку дитини, її інтелектуальних здібностей шляхом впровадження інноваційних освітніх технологій, використання здоров'язбережувальних заходів та здоров'яформувального середовища.

Створені умови в закладі забезпечують збереження та зміцнення фізичного, психічного, духовного і соціального здоров'я дошкільника. Облаштовані спортивна та музична зали, кабінети психолога, англійської мови, художньої студії. В групах створені сучасні розвивальні центри, ігрові осередки. Для кожної вікової групи розроблена система інтелектуальних ігор, функціонує дитячий клуб «Ерудит», для музично обдарованих дітей діє гурток «Юний піаніст».

Для психоемоційного розвантаження та комфорту дітей у закладі впроваджено Юнгіанську піскову терапію, широко використовується казкова терапія, ігри з піском.

Понад обсяги програми надаються додаткові освітні послуги у формі гурткової роботи за бажанням батьків та інтересами дітей (гурток англійської мови, хореографії, художньо - естетичної діяльності, підготовки руки дитини до письма, групові та індивідуальні заняття з вчителем – логопедом).

Педагогічний склад. В закладі працює 30 педагогів, з них: завідувач, вихователь – методист, 23 вихователі, 3 музичних керівники , 1 практичний психолог, 1 інструктор з фізкультури.

Проектна потужність 280 дітей.

Наявність вільних місць

Електронна черга в садок