gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні862
mod_vvisit_counterВчора1770
mod_vvisit_counterЗа тиждень2632
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10946
mod_vvisit_counterЗа місяць30817
mod_vvisit_counterПопередній місяць40828
mod_vvisit_counterЗагальна3848822

Зараз (20 хвилин назад): 58
Ваш IP: 18.204.2.190
,
Сьогодні: 2021-04-20 13:02

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №46

Рівненської міської ради

Адреса: 33028 м. Рівне, вул.  Ст.  Бандери 20-а

Контактні дані: 63-78-27, 63-78-45.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Сайт: dnz46.rosvita.rv.ua

Директор - Матвійчук Ніна Петрівна

Режим роботи закладу: 7 груп – 10,5 годин; 4 групи – 12 годин

Всього груп – 11. З них:  8 груп – загального розвитку ( 2 групи для дітей раннього віку, 2 групи для дітей 4-го року життя, 2 групи для дітей 5-го року життя, 2 групи для дітей 6-го року життя); 3 групи -  санаторні для дітей із захворюваннями органів травлення та нирок( 1 група для дітей 4-го року життя, 1 група для дітей 5-го року життя, 1 група для дітей 6-го року життя).

Основні напрямки освітньої діяльності: формування життєво компетентної особистості, здатної до самореалізації у змінному соціумі; збереження та зміцнення здоров’я дітей шляхом впровадження здоров’яформувальних та здоров’язбережувальних технологій; формування мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку шляхом використання інноваційних технологій; розвиток сенсорно-пізнавальної активності дітей раннього віку; використання проектних технологій в роботі з педагогами та дітьми.

В закладі облаштовано: спортивну та музичну зали; кабінет практичного психолога; медичний кабінет; методичний кабінет; фітовітальню для приймання вітамінних та фіточаїв; спортивний та ігрові майданчики. У всіх вікових  групах дошкільного закладу створено ігрове  предметно - розвивальне середовище з сучасними меблями, осередками фізичного розвитку та обладнанням для загартування.

У дошкільному закладі працюють гуртки: спортивних ігор «Здоровятко», музично - драматичний «Казковий дивосвіт», вокальний «Співаночка». Організовано надання додаткових освітніх послуг з англійської мови та хореографії понад обсяги чинних програм.

Всього педагогічних працівників – 25, з них: вихователь-методист  – 1;практичний психолог – 1; музичні керівники – 2; фізінструктор – 1; вихователі – 20.

Презентація закладу дошкільної освіти Переглянути...

Проектна потужність закладу - 210 дітей.

Наявність вільних місць

Електронна черга в садок