gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2019

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1384
mod_vvisit_counterВчора970
mod_vvisit_counterЗа тиждень1384
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10729
mod_vvisit_counterЗа місяць27742
mod_vvisit_counterПопередній місяць36732
mod_vvisit_counterЗагальна2763760

Зараз (20 хвилин назад): 51
Ваш IP: 54.167.47.248
,
Сьогодні: 2019-05-20 17:47

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/stories/photo-gallery/2018/11_november/106

Згадуємо доленосні події історії

У День Гідності та Свободи кожен навчальний заклад стає осередком інформування про карколомні події української історії початку ХХІ століття. Не стала винятком і Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №25. На загальношкільній годині спілкування педагоги закладу разом із учнівськими колективами провели ряд заходів з нагоди п’ятої річниці початку масових акцій громадського протесту, що відбулися під час Революції гідності у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, вшанували громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, віддали належну шану тим громадянам, які у 2004 та 2014 рр. постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина. Для цього ще раз переглянули відеохроніки Помаранчевої революції та Майдану, у хвилини скорботи схилили голови в пам'ять про загиблих Героїв Небесної Сотні, декламували вірші про ці доленосні події, слухали патріотичні пісні, писали листи воїнам Української армії, характеризували ідеали свободи та європейської демократії.  У рекреаціях поблизу кабінетів історії було облаштовано інформаційні куточки про хронологію подій Євромайдану, фотоматеріали тих днів, розміщено офіційні документи щодо проголошення відзначення цих дат.

А учні 6-Б класу ще раз торкнулися теми людської гідності, проаналізували її складові, вислови відомих людей про неї, з’ясували причини виникнення революційних подій. А наприкінці спілкування над символічною картою України, єдиною та неподільною, зринули паперові голуби – символи миру, на яких шестикласники занотували свої побажання одноліткам, усім українцям та рідній країні.

{gallery}2018/11_november/106{/gallery}

Бикова Л.В., класний керівник 6-Б класу, керівник Музею історії ЗОШ №25