
У День Гідності та Свободи кожен навчальний заклад стає осередком інформування про карколомні події української історії початку ХХІ століття. Не стала винятком і Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №25.
На загальношкільній годині спілкування педагоги закладу разом із учнівськими колективами провели ряд заходів з нагоди п’ятої річниці початку масових акцій громадського протесту, що відбулися під час Революції гідності у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, вшанували громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, віддали належну шану тим громадянам, які у 2004 та 2014 рр. постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина. Для цього ще раз переглянули відеохроніки Помаранчевої революції та Майдану, у хвилини скорботи схилили голови в пам'ять про загиблих Героїв Небесної Сотні, декламували вірші про ці доленосні події, слухали патріотичні пісні, писали листи воїнам Української армії, характеризували ідеали свободи та європейської демократії. У рекреаціях поблизу кабінетів історії було облаштовано інформаційні куточки про хронологію подій Євромайдану, фотоматеріали тих днів, розміщено офіційні документи щодо проголошення відзначення цих дат.
А учні 6-Б класу ще раз торкнулися теми людської гідності, проаналізували її складові, вислови відомих людей про неї, з’ясували причини виникнення революційних подій. А наприкінці спілкування над символічною картою України, єдиною та неподільною, зринули паперові голуби – символи миру, на яких шестикласники занотували свої побажання одноліткам, усім українцям та рідній країні.
{gallery}2018/11_november/106{/gallery}
Бикова Л.В., класний керівник 6-Б класу, керівник Музею історії ЗОШ №25