gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні93
mod_vvisit_counterВчора1073
mod_vvisit_counterЗа тиждень93
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8152
mod_vvisit_counterЗа місяць20967
mod_vvisit_counterПопередній місяць42746
mod_vvisit_counterЗагальна2571362

Зараз (20 хвилин назад): 6
Ваш IP: 35.175.182.106
,
Сьогодні: 2018-12-17 02:45

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


День гідності та свободи

Україна - це територія гідності і свободи.  Такими нас зробила не одна, а дві революції  - наш Майдан 2004 року,  який був Святом Свободи і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність,  своє прагнення до свободи. У цей знаменний і величний день для нашої держави  з нагоди п'ятої річниці Революції Гідності у РГ "Гармонія" відбувся загальношкільний урок "Єдності та Свободи". Гімназисти згадали жахливі події того часу. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! В пам'ять про тих, хто ціною свого життя боронив нашу країну діти запалили умовних сто свічок та розмістили їх на "стіні пам'яті". Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!  Слава Україні!

Процюк О.В., педагог-організатор РГ «Гармонія»