gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні88
mod_vvisit_counterВчора1073
mod_vvisit_counterЗа тиждень88
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8152
mod_vvisit_counterЗа місяць20962
mod_vvisit_counterПопередній місяць42746
mod_vvisit_counterЗагальна2571357

Зараз (20 хвилин назад): 8
Ваш IP: 35.175.182.106
,
Сьогодні: 2018-12-17 02:27

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Учні РГГ - амбасадори Всеукраїнської акції «Щедрий вівторок»

27 листопада всю Україну навколо добрих справ об’єднав Всеукраїнський день добрих справ «Щедрий вівторок». У 2018 році Україна вперше офіційно долучилися до  Всесвітнього благодійного руху Giving Tuesday. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь добрих справ.

Долучилися до «Щедрого вівторка» і учні та вчителі Рівненської гуманітарної гімназії. Напередодні учнівський парламент організував у гімназії благодійну акцію «Солодкий калачик». Зібрані 16578 грн. розподілять на допомогу хворим дітям Рівного. Ми вже допомогли: Божко Олександру та Тарару Владу. Також гімназисти зібрали крупи для притулку для тварин «Надія» та відвезли їх чотирилапим друзям. Його керівник, пані Аліса Мамчук, щиро дякувала гімназистам за небайдужість. До речі, цей притулок гімназисти відвідують вже не вперше.

Проекти благодійного напряму сприяють вихованню в учнів таких важливих якостей як: працьовитість, доброзичливість, турбота, співпереживання, милосердя. Закликаємо усіх долучатися до добрих справ!

Дячук Анна, голова учнівського парламенту РГГ