gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1892
mod_vvisit_counterВчора1765
mod_vvisit_counterЗа тиждень7944
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8547
mod_vvisit_counterЗа місяць24273
mod_vvisit_counterПопередній місяць35498
mod_vvisit_counterЗагальна2724522

Зараз (20 хвилин назад): 23
Ваш IP: 52.55.186.225
,
Сьогодні: 2019-04-19 19:35

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Увага! Відкрито реєстрацію на навчання за проектом "WOW Teachers"

WOW Teachers – це всеукраїнський соціально-освітній проект з безкоштовного навчання вчителів інформатики та старшокласників основам web-розробки.

Яка мета проекту?

Стратегічна мета проекту – дати поштовх до розвитку шкільної ІТ-освіти “знизу”, зокрема підвищити рівень викладання інформатики у школах, допомогти вчителям та школярам подолати так званий “страх перед технологіями”, розвіяти міф про те, що ІТ це щось надзвичайно складне і тим самим стимулювати дітей обирати ІТ в якості майбутньої професії. Тактична мета проекту – якісно підготувати вчителів інформатики викладати корисний, практичний та затребуваний матеріал школярам, а також мотивувати перепідготованих вчителів поділитися цими знаннями із максимальною кількістю школярів.

Чому навчиться вчитель?

Вчитель-учасник проекту отримає базові знання із розробки web-сайтів з використанням інструментарію HTML-CSS-JS, виконає ряд реальних практичних завдань для закріплення своїх знань на практиці, опанує необхідний мінімум суміжних знань та навичок web-розробника. Ми впевнені, що вчитель, який зможе дати дітям дійсно цінні, корисні та затребувані в сучасних умовах знання, зможе підвищити свою роль в навчальному процесі, краще та ефективніше взаємодіяти з дітьми та, що найголовніше, стати агентом змін у своїй школі, зокрема і в рамках реалізації концепції «Нова українська школа». В свою чергу, старшокласники, які візьмуть участь у проекті, на практиці спробують свої сили в web-розробці та зможуть більш зважено приймати рішення щодо майбутньої професії.

Який курс пройдуть вчителі?

Навчальна програма з основ web-розробки, що викладатиметься в рамках проекту, була розроблена командою досвідчених менторів-ентузіастів Фонду та базується на найкращих профільних курсах провідних навчальних закладів світу та визнаних відкритих освітніх ресурсів, зокрема University of London, Microsoft, W3Schools, Mozilla MDN web docs та ін.

Які вимоги до учасників проекту?

До участі у проекті запрошуються усі охочі вчителі інформатики Рівного, готові до розвитку та якісних змін в українській освіті. Ключовими критеріями відбору учасників є впевнене володіння комп’ютером та мережею Інтернет, вмотивованість та бажання розвиватися.

Скільки коштуватиме таке навчання?

Навчання для всіх учасників проекту є повністю безкоштовним. Єдина “плата”, яка вимагається  – це ваші старання та час, які ви інвестуватимете у власний розвиток та у розвиток шкільної ІТ освіти.

Якщо ви – вчитель інформатики і прагнете до якісних змін в освіті, ми запрошуємо Вас заповнити Анкету вчителя-учасника проекту WOW Teachers та залишити нам свої контактні дані.

Анкета вчителя-учасника проекту WOW Teachers доступна для заповнення за посиланням:

https://goo.gl/forms/OhHRRCoYMEwpN93s1