gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1905
mod_vvisit_counterВчора1765
mod_vvisit_counterЗа тиждень7957
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8547
mod_vvisit_counterЗа місяць24286
mod_vvisit_counterПопередній місяць35498
mod_vvisit_counterЗагальна2724535

Зараз (20 хвилин назад): 29
Ваш IP: 52.55.186.225
,
Сьогодні: 2019-04-19 19:43

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Реєстрація на конкурс "Знавці англійської мови"

Зареєструватись на конкурс "Знавці англійської мови" (для учнів 4-х класів) можна за наступним посиланням до 06 квітня 2018 року - реєстрацію закрито.

 

Умови проведення загальноміського конкурсу «Юні знавці англійської мови»

Учасники конкурсу

До участі в конкурсі запрошуються всі бажаючі учні 4 класів закладів загальної середньої освіти м.Рівного, які повинні подати заявку до 06 квітня 2018 року на електронну адресу або заповнити реєстраційну форму за посиланням: реєстрацію закрито.

Умови та терміни проведення конкурсу

Загальноміський конкурс «Юні знавці англійської мови» складається з чотирьох етапів.

1 етап проводиться для всіх бажаючих учнів 4-их класів, завдання якого буде обмежено в часі (20 хвилин) та включатиме в себе тести з лексичного матеріалу та короткий текст на виявлення розуміння прочитаного. За підсумками 1 етапу визначаються учасники 2-го етапу загальноміського конкурсу (не більше 50% від всіх учасників). Переможців 1 етапу буде визначено в день проведення конкурсу, їх прізвища розміщено на сайті управління освіти Рівненського міськвиконкому.

2 етап проводиться через день після 1-го етапу. Завдання включатиме написання короткого письмового повідомлення за програмою 4-го класу. Час на виконання – 20 хвилин. За підсумками 2 етапу визначаються учасники 3-го етапу загальноміського конкурсу (не більше 50% від учасників етапу).  Переможців 2 етапу буде визначено в день проведення конкурсу, їх прізвища розміщено на сайті управління освіти Рівненського міськвиконкому.

3 етап проводиться через день після 2-го етапу. Етап включатиме завдання з аудіювання та граматики за програмою 4-го класу. Час на виконання – 20 хвилин. За підсумками 3-го етапу визначаються учасники 4-го етапу загальноміського конкурсу (не більше 50% від учасників етапу).  Переможців 3 етапу буде визначено в день проведення конкурсу, їх прізвища розміщено на сайті управління освіти Рівненського міськвиконкому.

4 етап проводиться через два дні після 3-го етапу. Етап включатиме завдання із ситуативного усного мовлення за програмою 4-го класу. За підсумками 4-го етапу визначаються переможці загальноміського конкурсу. Переможців 4 етапу буде визначено в день проведення конкурсу, їх прізвища розміщено на сайті управління освіти Рівненського міськвиконкому.

Керівництво конкурсу

Загальне керівництво здійснює управління освіти Рівненського міськвиконкому. Безпосереднє проведення змагань покладається на оргкомітет, а визначення переможців - на журі, сформоване оргкомітетом після подачі заявок всіх бажаючих учасників.

Визначення  переможців

Переможці та призери визначаються за протоколами  журі.

Нагородження

Усі учасники відзначаються сертифікатами. Призери конкурсу нагороджуються грамотами управління освіти Рівненського міськвиконкому.