gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні26
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1249
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць22550
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484158

Зараз (20 хвилин назад): 13
Ваш IP: 54.225.26.44
,
Сьогодні: 2018-10-16 00:45

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Порядок оформлення необхідної документації для вивчення дитини в умовах ПМПК Відкрити...


Засідання Рівненської міської психолого-медико-педагогічної консультації проходять в перший та третій четвер кожного місяця. На засіданні обстежуються діти, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку за наявності необхідних документів.
2 березня 2017 року відбулося чергове засідання Рівненської міської психолого-медико-педагогічної консультації. Обстеження дітей проводили Штіль Світлана Юріївна (вчитель-олігофренопедагог НРЦ «Особлива дитина») та Шевчук Ольга Степанівна (практичний психолог ЗОШ №13). Консультанти ПМПК з багаторічним стажем роботи вміло знаходять підхід до кожної дитини з особливими освітніми потребами.
Впродовж засідання було проведено обстеження дітей шкільного та дошкільного віку:
-    Шкільного віку – 30% від загальної кількості дітей;
-    Дошкільного віку – 40%;
-    Раннє виявлення (від 0 до 3 років) – 30%.
Раннє виявлення дітей з особливими потребами дуже важливе, оскільки дає змогу вчасно виявити й ефективно коригувати вади розвитку  за програмами раннього втручання. Прийняті колегіальні рішення консультантами ПМПК щодо типів навчальних програм для дітей з особливими потребами, надано консультації батькам щодо можливих методів роботи.
Важливо, що завдяки співпраці з управлінням охорони здоров’я консультація забезпечена висококваліфікованими лікарями, що активно залучені до визначення реальних потреб та можливостей дитини.