gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1151
mod_vvisit_counterВчора1459
mod_vvisit_counterЗа тиждень2610
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10038
mod_vvisit_counterЗа місяць27311
mod_vvisit_counterПопередній місяць35282
mod_vvisit_counterЗагальна2912449

Зараз (20 хвилин назад): 31
Ваш IP: 3.226.243.130
,
Сьогодні: 2019-09-17 19:53

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Центр практичної психології і соціальної роботиГоловна Анонс Методична скарбничка Нормативно-правова база Вітаємо

Календар заходів Консультації для батьків Консультації для учнів Консультації для педагогів Цікава психологія


Шановні колеги!

Один мудрець сказав, що душа людини подібна до коштовного каміння. Без належного ограновування і оправи вона не може сяяти всіма гранями. Продовжуючи його думку, доречно порівняти психолога з умілим ювеліром, який розуміючи цінність каменю, вміє створити з нього справжній скарб, відтінити його фарби. У День психолога ми бажаємо Вам гарного настрою та посмішок на кожний день, а також нових досягнень у Вашій ювелірній роботі, завдяки якій душі дітей грають світлом, так як діаманти!

З повагою, центр практичної психології і соціальної роботи


Центр практичної психології і соціальної роботи функціонує з 2002 року. В центрі працюють завідувач центру та 2 методисти.

Діяльність Центру полягає у здійсненні соціально-психологічного супроводу навчально-виховного процесу та методичного забезпечення діяльності працівників психологічних служб навчальних закладів.

Центр практичної психології і соціальної роботи організовує роботу міських психологічних служб за такими основними напрямками:

- консультативно-методична допомога всім учасникам навчально-виховного процесу з питань навчання, виховання та розвитку дітей, учнів;

- просвітницька робота з підвищення психологічної культури та компетентності учнів, педагогічних працівників, батьків;

- превентивне виховання, метою якого є формування у дітей життєвої компетенції, орієнтації на здоровий спосіб життя та захист психічного здоров’я.