gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr

Info-centr


Ukraine
Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні242
mod_vvisit_counterВчора1307
mod_vvisit_counterЗа тиждень1549
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8592
mod_vvisit_counterЗа місяць19482
mod_vvisit_counterПопередній місяць32700
mod_vvisit_counterЗагальна4231076

Зараз (20 хвилин назад): 12
Ваш IP: 54.225.48.56
,
Сьогодні: 2022-01-18 06:54

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Навчально-методичний центр психологічної службиГоловна Безпечне освітнє середовище Методична скарбничка Нормативно-правова база Вітаємо

Календар заходів Консультації для батьків Консультації для учнів Консультації для педагогів Цікава психологія


Шановні колеги!

Один мудрець сказав, що душа людини подібна до коштовного каміння. Без належного ограновування і оправи вона не може сяяти всіма гранями. Продовжуючи його думку, доречно порівняти психолога з умілим ювеліром, який розуміючи цінність каменю, вміє створити з нього справжній скарб, відтінити його фарби. У День психолога ми бажаємо Вам гарного настрою та посмішок на кожний день, а також нових досягнень у Вашій ювелірній роботі, завдяки якій душі дітей грають світлом, так як діаманти!

З повагою, навчально-методичний центр психологічної служби


Шановні колеги! Вітаємо з 30-річчям психологічної служби у системі освіти України! З Всеукраїнським Днем психолога!

Прийміть найщиріші вітання в цей святковий день. Психолог – це покликання на все життя. Це пошук істини, допомога людям побачити добро в собі, вміння надихати інших, не знаючи розчарувань. Нехай ваші професійні навички та знання, ваше щире і добре ставлення до людей зроблять життя кращим і щасливішим! Ви, як справжні чарівники, відновлюєте душевну рівновагу, налаштовуєте на позитив, вселяєте впевненість у собі, даруєте сили і позитивні емоції іншим людям. Нехай, незважаючи на це, енергія Ваша ніколи не вичерпується, а Ваш внутрішній світ завжди буде гармонійний. Бажаємо вам невичерпної творчої енергії, професійної мудрості, виваженості та майстерності! Процвітання, любові та удачі!

Працівники Навчально-методичного центру психологічної служби Управління освіти.

Психологічній службі міста Рівного - 30 років (1991 – 2021 роки) - Відкрити...


Навчально-методичний центр психологічної служби є структурним підрозділом Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради. У центрі працюють директор центру та 2 методисти.

Центр почав функціонувати з 2002 року як центр практичної психології і соціальної роботи.

Навчально-методичний центр психологічної служби  є основною організаційно-методичною ланкою психологічної служби у системі освіти, який забезпечує діяльність психологічної служби міста Рівного, а саме:

- надає навчально-методичну, інформаційну, консультативну та експертну підтримку працівникам психологічної служби;

- здійснює та організовує науково-дослідні, дослідно-експериментальні, практичні дослідження за пріоритетними напрямами діяльності психологічної служби;

- організовує діяльність методичних об’єднань практичних психологів і соціальних педагогів;

- впроваджує досягнення психологічної і соціально-педагогічної науки та кращого досвіду у практичну діяльність працівників психологічної служби;

- здійснює оцінювання, прогнозування та формування освітньої політики в закладах освіти;

- бере участь в організації підвищення кваліфікації та розвитку професійної компетентності працівників психологічної служби закладів освіти.

З 2002 року у всіх освітніх закладах введено ставки практичних психологів. А з 2008 року – ставки соціальних педагогів.

У реалізації основних напрямків діяльності працівники психологічних служб активно здійснюють індивідуальне  та групове консультування учасників освітнього процесу, упродовж року надається більше  10 тисяч індивідуальних консультацій.

А з 2013 року розпочав роботу консультпункт для батьків у визначений час «Порадьтеся з психологом» (щосереди з 15.00 до 19.00) у всіх освітніх закладах. Упродовж року в рамках цього консультпункту надається більше 2 тис. консультацій для батьків.